NHL: NAS Predators vs. LA Kings


Spotkanie outsidera z jednym z czołowych ekip NHL w ostatnich latach. Nashville Predators, które gra dość bezpłciowo, podejmie u siebie zdobywców pucharu Stanleya sprzed dwóch sezonów, Los Angeles Kings. Goście są faworytami tej batalii i powinni zwyciężyć w tym meczu.

Nashville Predators boryka się wieloma kłopotami od lat. Brak awansów do fazy play-off, co już irytuje fanów jak i sam zarząd drużyny. W obecnych rozgrywkach również idzie im jak po grudzie. Zajmują 12. miejsce w konferencji zachodniej i mają aż 10 oczek straty do upragnionej strefy. Ostatnia seria Predatorów to również wielka porażka. Ulegli bowiem w pięciu meczach pod rząd. Dzisiaj również będzie im niezwykle ciężko o wygraną.

Los Angeles Kings chcą ponownie wygrać puchar Stanleya. W obecnych rozgrywkach idzie im to dość dobrze. Są na trzecim miejscu w konferencji i jeśli będą utrzymywać dobrą dyspozycję, to nie powinni mieć żadnego kłopotu z awansem do ósemki. Forma gości jest rewelacyjna. Tylko dwie porażki na ostatnie dziesięć starć. Ostatnio jednak doznali bolesnej przegranej na własnej tafli z Dallas Stars.

Zespół z Kalifornii nie ma poważniejszych kłopotów kadrowych. Jedynym brakiem będzie obrońca Mitchell, który wystąpił w 33 meczach i zdobył cztery asysty. Kadra jest jednak wystarczająco szeroka, że nie muszą się martwić o wypełnienie tej luki. Ponadto i gospodarze nie mają żadnych braków kadrowych. Co oznacza, że mecz powinien być bardzo ciekawy.

Dwa spotkania za nami pomiędzy obiema ekipami w obecnych rozgrywkach. Bilans to 1-1. Ran Predatorom udało się wygrać z dużo silniejszym rywalem. W dodatku było to na wyjeździe. Dzisiaj jednak nie wygląda to kolorowo dla zespołu gospodarzy. Typujemy wygraną przyjezdnych, są zdecydowanie lepsi.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Kings wygrają, 1.97 Unibet