NHL: NJ Devils vs. COL Avalanche


Spora dawka spotkań w NHL przed nami dzisiejszej nocy. Jednym z ciekawszych pojedynków będzie mecz na wschodzie. New Jersey Devils podejmą na własnej tafli Colorado Avalanche. Obie drużyny mają ten sam cel, stąd też spodziewamy się emocjonującej konfrontacji.

New Jersey Devils (@ 2.35) na swoje nieszczęście zajmuje obecnie miejsce poza czołową ósemką konferencji wschodniej. Są bowiem na trzynastej lokacie. Zmartwieniem dla Diabłów jak i ich kibiców, jest forma dzisiejszych gospodarzy. Na osiem meczów wygrali zaledwie trzy z nich. To bardzo słaby wynik jak na zespół, który ma walczyć o czołową ósemkę. Jednak los się uśmiechną do New Jersey. Jedyną absencją przed dzisiejszym meczem będzie brak obrońcy Volchenkova.

Colorado Avalanche (@ 2.65) natomiast gra ponad przeciętnie. Skazywani przed sezonem na pewny występ poza play-offami, obecnie zajmują miejsce piąte w tabeli w konferencji zachodniej. To rewelacyjny wynik, który pcha gości do wymarzonych play-offów. Forma Avalanche jest znakomita. Na dziesięć spotkań przegrali zaledwie dwa z nich i dzisiejszej nocy będą w stanie powalczyć o komplet.

Kadrowo goście stoją również całkiem nieźle, choć zabraknie dwóch zawodników. Mianowicie będą to Tanguay (4G/7A) oraz Statsny (16/23). Brak pierwszego nie jest obecnie istotny, gdyż ten nie gra od dłuższego czasu. Niemniej Statsny zagrał łącznie w 49 spotkaniach i brak teg zawodnika może być decydującym elementem podczas starcia w New Jersey.

W obecnych rozgrywkach obie drużyny spotkały się zaledwie raz. Po rzutach karnych to Colorado okazało się zespołem lepszym. Dzisiejszej nocy obie drużyny powinny toczyć zacięty bój. Niemniej patrząc na braki kadrowe to gospodarze powinni zwyciężyć, muszą przerwać passę. Przygotowaliśmy zatem zakład, który wydaje się pewniejszy, niż czysta wygrana Diabłów.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: NJ Devils (ML) @ 1.83 Unibet