NHL: NY Islanders vs. VAN Canucks


Sporo zdarzeń dzisiejszej nocy w NHL. Jedno z nich zapowiada się wyjątkowo wyrównanie. Dwa zespoły, które grają na podobnym poziomie, zagrają ze sobą. New York Islanders w roli gospodarza, podejmie Vancouver Canucks. Której z tych drużyn uda się zatem zwyciężyć w Nowym Jorku?

New York Islanders to zespół, który nie zawsze ma prostą drogę do fazy play-off. I w tym sezonie zapowiada się podobnie. Aktualnie zajmują trzecie miejsce w dywizji, a dziewiąte w konferencji. Zatem początek sezonu - przeciętnie. Ostatnia forma jednak już nie satysfakcjonuje. Pięć spotkań to tylko jedna wygrana Islanders. Pokonali po emocjonującym meczu Edmonton. W ostatnim starciu, ulegli natomiast z Caroliną 3:4.

Liderem gospodarzy po ośmiu meczach, jest Tavares. Zdobył on 10 punktów (4 gole i 6 asyst). W dzisiejszym starciu nie zabraknie tego zawodnika na tafli. Jedyną absencją przed dzisiejszym meczem, będzie brak defensora, Lubomira Visnovskyego. Jest to podstawowy zawodnik, aczkolwiek nie będzie kłopotu z jego zastąpieniem.

Vancouver Canucks podobnie jak dzisiejsi rywale, nie mają łatwo, choć lepiej - teoretycznie lepsza kadra. W konferencji zajmują taką samą pozycję, natomiast w swojej dywizji są na piątym miejscu. Forma jednak wygląda znacznie bardziej optymistycznie - cztery mecze i dwie wygrane. Wszystkie ostatnie starcia są jednak na wyjeździe i dzisiaj kontynuacja serii. W kadrze na dzisiejszy bój zabraknie Jordana Schroedera. Mimo jego braku, wciąż mają solidny zespół.

Oba zespoły zazwyczaj spotykają się raz bądź dwa w sezonie. W ostatnich latach to Canucks zdominowali rywalizację przeciwko Islanders. I dzisiejszej nocy powinno być podobnie. Canucks naszym zdaniem wygrają mecz przeciwko Islanders.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Canucks wygrają, 2.45 Unibet