NHL: NY Rangers vs. NJ Devils


Ostatnie mecze rundy zasadniczej w NHL przed nami. W konferencji wschodniej już wiemy kto wystąpi w play-offach. Walka o miejsce jednak trwa. New York Rangers wciąż mają szanse na szóste miejsce w konferencji, ale muszą dzisiaj pokonać New Jersey Devils. Podołają temu zadaniu?

Rangersi z Nowego Jorku zagrali przyzwoity sezon i zajmują dzięki temu trzecie miejsce w dywizji, a ósme w konferencji. Mają jednak szanse przeskoczyć w ogólnej klasyfikacji nawet dwa zespoły - Ottawę oraz lokalnego przeciwnika - NY Islanders. Muszą jednak wygrać w swoim dzisiejszym meczu, który jest zarazem ostatnim w rundzie zasadniczej. Forma im dopisuje, ponieważ na pięć starć wygrali aż cztery z nich. Muszą dzisiaj udowodnić, iż są silni przed play-offami. 

Gospodarze mają jednak mały kłopot kadrowy. Na pewno dzisiaj nie zagrają: StaalCallahanDorsettClowe, natomiast Brian Boyle jest dzisiaj nie wiadomą. Szczególny kłopot może stworzyć brak Callahana, który w ostatnim czasie spisuje się fenomenalnie.

Diabły z New Jersey natomiast nie awansowali do fazy play-off, co jest dla nich ogromną porażką. Muszą jednak się podjąć walki, ponieważ mogą zakończyć sezon nawet na gorszej pozycji niż są aktualnie. Goście są jednak w bardzo dobrej formie. Podobnie jak gospodarze, przegrali jeden mecz na pięć ostatnich. Jedyną porażkę ponieśli... właśnie z NY Rangers. Będą chcieli się zatem zrewanżować. Mają jednak jeden problem. Nie zagra ostoja zespołu, kapitan - Bryce Salvador. To może być kluczowa informacja.

W tym sezonie to Rangersi zdominowali batalię obu zespołów. Wygrali dwa z trzech spotkań, w tym po raz ostatni we własnej hali - 4:1. Dzisiaj ponownie będą liczyć na łatwy triumf. Potrzebują punktów ze względu na to by awansować o nawet dwie pozycje wyżej. To ułatwi im walkę o awans dalej. Typujemy wygraną gospodarzy, którzy muszą się wykazać większą motywacją oraz determinacją.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: NY Rangers (ML), 1.50 Unibet