NHL: NY Rangers vs. Washington Capitals


Kolejna noc z play-offami w NHL. W konferencji wschodniej wielkie emocje. New York Rangers podejmą u siebie Washington Wizards. Gospodarze będą chcieli wyrównać stan rywalizacji, który aktualnie jest korzystniejszy dla Capitals. Uda się to Nowo Jorczykom?

Rangersi weszli do fazy play-off dość szczęśliwie, niemniej nie poddadzą się tutaj bez walki. Pierwsze dwa mecze w Waszyngtonie przegrali. W drugim jednak dopiero po dogrywce - 0:1. To zapowiada ciekawą rywalizację. U siebie w ostatnim pojedynku w końcu wygrali i zbliżyli się do przeciwnika. Łatwo jednak nie było. Pokonali Capitals 4:3, a gola na wagę kontaktu zdobyli na siedem minut przed końcem. Dzisiejszy mecz będzie jeszcze ważniejszy.

Problemem gospodarzy będzie absencja dwóch hokeistów. Na tafli nie pojawią się Darroll Powe, a także Ryane Clowe. Obaj zawodnicy wciąż narzekają na bóle i mało trenują. Wszyscy spodziewają się, iż obaj wrócą na mecz numer pięć.

Goście natomiast na początku sezonu spisywali się poniżej krytyki. Potem forma już się budowała i ostatecznie wysoko zakończyli sezon. W dodatku ich forma utrzymuje się w play-offach gdzie prowadzą. Blisko byli w ostatnim meczu na osiągnięcie sukcesu, jednak determinacja stała po stronie gospodarzy. Dzisiaj atutem Capitals będzie pełna kadra. Najważniejsi zagrają, czyli Ovechkin oraz świetnie spisujący się Green w tej fazie sezonu. A to są spore atuty.

Obie ekipy toczą bardzo wyrównany bój w tym sezonie. Początkowo dominowała drużyna z Nowego Jorku. Potem zaczęli zwyciężać zawodnicy Capitals. Bilans zatem wynosi 3:3. Dzisiaj spodziewamy się niezwykle wyrównanego meczu. Więcej jednak przemawia za drużyną Washington Capitals. Stąd też sądzimy, iż wygrają tę konfrontację.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Washingon Capitals (ML), 2.12 Unibet