NHL: OTT Senators vs. DAL Stars


Jeden mecz w ciągu dnia, zostanie rozegrany w NHL. Będzie to bój dwóch, słabiej spisujących się zespołów. Mianowicie, Ottawa Senators podejmie w Kanadzie, Dallas Stars. Oba zespoły muszą wziąć się za siebie, by łapać znacznie większą liczbę zwycięstw. Której z nich się to uda?

Ottawa Senators, w poprzednich rozgrywkach grała całkiem niezła. Awansowali do fazy play-off, w której potrafili namieszać. Obecnie jednak, grają przeciętnie. Zajmują dopiero 10. miejsce w konferencji. Wygrali zaledwie cztery spotkania na trzynaście pojedynków. Nie jest to zbyt optymistyczna liczba. Tym samym muszą łapać rytm, by włączyć się do czołówki i walczyć o play-offy.

Gospodarze przed dzisiejszym meczem mają jedną absencję. Mianowicie, nie zagra Eric Condra. Ten atakujący doznał kontuzji w piątkowym meczu i dzisiaj nie znajduje się w kadrze meczowej. Zespół ma bardzo solidną kadrę, w której bryluje Karlsson z trzynastoma punktami. Dziesięć z nich, wywalczył poprzez asysty. Potrafi świetnie podać, a koledzy z zespołu wykończą sytuację w najlepszy dla drużyny sposób.

Dallas Stars gra minimalnie lepiej, niż ich rywale. Co prawda zajmują kilka pozycji niżej w swojej konferencji, ale mają oczko więcej, niżli Ottawa. Forma zespołu nie napawa optymizmem - pięć spotkań to tylko dwie wygrane. Dzisiaj jednak obejdą się bez kontuzji. Do kadry po pięciu spotkaniach zawieszenia wróci Ryan Garbutt. Ta informacja jest już znacznie korzystniejsza, a i może mieć wpływ na wynik meczu.

Oba zespoły spotykają się ze sobą raz w sezonie - poza ostatnim. Dallas Stars wygrało trzy ostatnie mecze z ekipą Ottawy. Dzisiaj ponownie mają przewagę względem kadry. Mankamentem może być dość długa podróż, choć to już nie powinno sprawiać kłopotów - w końcu to NHL. Sądzimy zatem, że to goście wygrają ten bój.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Dallas (ML)