NHL: OTT Senators vs. WAS Capitals


Tuż po północy ciekawe spotkania w NHL przed nami. Jednym z nich będzie mecz ekip z dwóch stolic. Kanadyjską stronę reprezentować będzie zespół Ottawy Senators, ich rywalem będzie natomiast Washington Capitals. Której z drużyn uda się wygrać to prestiżowe spotkanie?

Ottawa Senators to chimeryczny zespół, który ma zamier włączyć się do walki o fazę play-off. Obecnie zajmują jedenaste miejsce w konferencji wschodniej i wciąż szukają odpowiedniej formy. Ostatnimi czasy idzie im słabiej, aczkolwiek na pewno cieszy wygrana z niezwykle ciężką drużyną Bostonu Bruins. Gospodarze nie narzekają też na kontuzje. Jedyną absencją jest Spezza. Niemniej jego brakuje już od wielu miesięcy.

Washington Capitals złapał lepszą dyspozycję w ostatnich tygodniach. Odzwierciedla to piąte miejsce w konferencji. Początek sezonu był znacznie gorszy. Obecnie widać, że kontrolują swoją lokatę. Ostatnie mecze Capitals jednak ponownie nie należą do najlepszych. Ukazuje to ostatnia porażka z outsiderem, Buffalo Sabres. Nawet Ovechkin nie był w stanie dać wygranej w tak, teoretycznie słabym rywalem.

Przyjezdnych nękają kontuzje. Niemniej nie są to zawodnicy, którzy mają ogromny wpływ na grę drużyny. Brakuje bowiem Hillena, czy też Latty (1G/3A). Najważniejszą stratą wydaje się jednak być brak Laicha, który od dwóch spotkań pauzuje. Zdobył on do tej pory cztery gole i dwie asysty. Niemniej jest to kluczowa postać jednej z formacji.

Obie drużyny rozegrały ze sobą jeden mecz w tym sezonie. Był to niezwykle emocjonujący pojedynek, w którym padło aż 10 goli. To Ottawa zwyciężyła 6:4. Dzisiejszej nocy może dojść do rewanżu. Niemniej my spodziewamy się bardzo skutecznego spotkania. Liczymy ponownie na kanonadę z obu stron.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 5.5 gola, 1.79 Unibet