NHL: Ottawa Senators vs. Pittsburg Penguins


Trzeci pojedynek w półfinale konferencji wschodniej w NHL przed nami. Ottawa Senators podejmie we własnej hali Pittsburg Penguins. Gospodarze przegrywają już 0:2 w rywalizacji i dzisiaj będą potrzebowali zwycięstwa by złapać kontakt. Czy to zadanie powiedzie się Senatorom?

Ottawa Senators wbrew pozorom dość przypadkowo się tutaj dostała. Nieoczekiwanie pożegnali z rozgrywek inny kanadyjski zespół, Montreal Canadiens. W dodatku rozprawili się z nimi w dość banalny sposób - 4:1. Nie dali cienia szans swoim rodakom. Niemniej dwa mecze z Pingwinami udwodniły, iż nie jest to solidna drużyna. Dwie dość gładkie porażki nie podniosły morale gospodarzom. Muszą jednak dzisiaj stanąć na wysokości zadania i powalczyć.

Senatorzy zagrają dzisiaj bez trzech zawodników. Nie zobaczymy dwóch defensorów: Gryby oraz Wierciocha, a ponadto kontuzji nabawił się strzelec zespołu, Hoffman. Są to na pewno problematyczne braki, aczkolwiek do zastąpienia. Niemniej nie pomoże ta cała sytuacja gospodarzom w odniesieniu sukcesu w dzisiejszym meczu.

Pingwiny z Pittsburga grają opanowany hokej. Widać, że podchodzą z pełną powagą do każdego meczu jak i przeciwnika. W dwóch pierwszych spotkaniach na własnej tafli spokojnie ograli Ottawę. Liczą również na wygraną na terenie przeciwnika, co na pewno jest realne. Pomóc ma w tym brak absencji. Kadra całkowicie zdrowa i wszyscy zawodnicy są dostępni. W dodatku mają dwóch geniuszy. Jest MalkinCrosby, którzy zgarnęli w play-offach odpowiednio 14 i 12 punktów. Są znakomici i dzisiaj również będą chcieli polepszyć swoje znakomite statystyki.

Pięć spotkań rozegrały między sobą oba zespoły. We wszystkich triumfowali hokeiści z Pittsburga. W Ottawie natomiast raz wygrali po karnych, a raz nie pozostawili wątpliwości i gładko pokonali Senatorów 3:1. Dzisiaj ponownie spodziewamy się ich triumfu. Są w dużo lepszej kondycji. Pingwiny ponownie wygrają z Ottawą to nasza sugestia na nadchodzący mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Pittsburg (ML), 1.70 Unibet