NHL: Ottawa Senators vs. Pittsburg Penguins (mecz nr 4)


Czwarty bój w NHL przed nami. Ottawa Senators będzie chciała doprowadzić do remisu z Pittsbuegiem Penguins. Gospodarze w pierwszym spotkaniu na własnej tafli ledwo zwyciężyli. Dzisiaj będą szukać kolejnej wygranej. Uda im się wygrać drugi raz z rzędu?

Ottawa Senators była skazywana na porażkę z Pingwinami. Jak na razie przegrywają 1:2, ale nie ustępują. W spotkaniu numer trzy udało im się wygrać 2:1. Mecz był jednak niezwykle dramatyczny. Pingwiny prowadziły do 59 minuty! Wtedy też wyrównał Alfredsson, a Colin Greening dał upragniony triumf Senatorom. Dzisiaj ponownie będą szukać szczęścia. Na pewno motywacja i determinacja zwiększona po pierwszym zwycięstwie.

Sytuacja kadrowa Ottawy opanowana. Po tym jak urazu ręki doznał Chris Neil ostatecznie szybko się wykurował. Natomiast defensorzy Gryba Wiercioch wciąż poza kadrą, co na pewno martwi Senatorów. Niemniej poradzili sobie bez nich w meczu numer trzy.

Pingwiny z Pittsburga w nieszczęśliwych okolicznościach stracili wygraną w ostatnim pojedynku. Dzisiaj zatem na pewno wyjdą ze sportową złością na tafle przeciwnika. W dodatku bez żadnych absencji co jest ogromnie motywujące. W dzisiejszym pojedynku bardzo liczą na Kennedy'ego, który po tym jak dostał szanse zdobył 2 gole i 5 asyst. Dzisiaj ponownie ma zabłysnąć.

W ostatnim spotkaniu Ottawa po raz pierwszy w tym sezonie pokonała Pittsburg Penguins. To jest na pewno motywujące, niemniej wygrać drugi raz z rzędu nie będzie łatwo. Pingwiny bowiem są mimo wszystko dużo solidniejszym zespołem. Ponadto zagrają w pełnym składzie. Trzecia wygrana Pittsburga to nasz typ na ten pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Penguins (ML), 1.66 Unibet