NHL: PHI Flyers vs. EDM Oilers


Ciekawe starcie, dwóch słabszych ekip w NHL. W roli gospodarza zagra Philadelphia Flyers. Ich rywalem, będzie natomiast Edmonton Oilers. Oba zespoły grają fatalnie i dzisiaj mecz będzie dość wyrównany dzięki temu. Mimo wszystko, to jednak gospodarze są faworytami.

Philadelphia Flyers na celu miała awans do fazy play-off. Obecne wyniki jednak nie wskazują na to, by dzisiejsi gospodarze mieli łatwość z awansem. Zajmują dalekie, 15. miejsce w konferencji wschodniej i zdobyli zaledwie dziewięć punktów. Forma Flyers jest fatalna. Na pięć spotkań wygrali tylko jeden mecz. Widać, że brakuje tej drużynie serii wygranych. Muszą się jednak z tym uporać i łapać cenne wygrane.

Gospodarze w dzisiejszym spotkaniu nie ma praktycznie żadnych absencji kadrowych. Jedyną nie wiadomą jest występ atakującego, Steve'a Downiego. Jest on jedną z cenniejszych postaci. Zdobył bowiem już siedem punktów w klasyfikacji kanadyjskiej. Niemniej wciąż gospodarze mają bardzo solidny skład. Gospodarze będą zatem bardzo silni w dzisiejszym meczu.

Edmonton Oilers to najgorsza drużyna w konferencji zachodniej. Goście zdobyli jednak jeden punkt więcej niż ich dzisiejsi rywale i są w łącznej klasyfikacji wyżej. Nie ma to jednak znaczenia. Forma Kanadyjczyków jest równie beznadziejna. Siedem ostatnich pojedynków to tylko jedna wygrana. Ponadto lista kontuzji jest bardzo duża. Łączna liczba to aż dziewięć absencji. Między innymi: Bachman (bramkarz)MacIntyre czy też Potter. Nie będzie im zatem łatwo w tym meczu.

Oba zespoły zazwyczaj grają tylko raz w sezonie między sobą. W poprzednim nie rozegrano takowego boju. Niemniej wcześniej, na siedem starć, aż sześciokrotnie lepsi byli hokeiści Edmonton. Tym razem wiele wskazuje na gospodarzy. Mają mniej braków, są teoretycznie lepsi, zatem liczymy na ich wygraną.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Flyers wygrają, 2.05 Unibet