NHL: PHI Flyers vs. NY Rangers


Starcie outsiderów w NHL przed nami. Philadelphia Flyers podejmie na swojej tafli, New York Rangers. Oba zespoły rozpoczęły sezon wręcz tragicznie. Zatem potrzeba spotkania, które ponownie da zawodnikom więcej werwy. Dzisiaj może być takowy, ale dla której z drużyn?

Philadelphi Flyers to aktualnie najgorszy zespół w NHL. Zgromadzili zaledwie dwa punkty w ośmiu meczach, co oznacza, że odnieśli tylko jedną wygraną. Było to przeciwko, przeciętnie grającym Panterom. Ostatnia seria, to natomiast cztery porażki z rzędu i potrzebne jest przełamanie w zespole. Ostatnie porażki, nie dają jednak spokoju w drużynie, obniżają morale i to nie jest dobra wieść przed tym meczem.

Najciekawszą kwestią jest to, że Flyers nie mają praktycznie osłabień. Mianowicie nie gra jeden atakujący, Scott Hartnell. Tym samym, nie wiadomo dlaczego forma gospodarzy jest wręcz fatalna. Brakuje jednak zawodników punktujących, nie ma lidera. Wykreowanie takowego, na pewno poprawi formę Philadelphii.

New York Rangers, podobnie jak rywale, nie grają dobrze - czyli fatalnie. Są zaledwie dwie pozycje wyżej, z jedną wygraną więcej. Rangersi grają jednak od początku sezonu same wyjazdy. Dzisiaj będzie już ósmy z rzędu. Muszą przetrzymać tę serię z jak najlepszymi wynikami. Dzisiaj jednak nie będzie łatwo. Przyjezdni przyjadą bez trzech, podstawowych hokeistów. Mianowicie nie zagrają: Ludqvist (bramkarz)Nash (3 asysty) oraz Callahan (3 gole). Nie będzie to zatem łatwy mecz.

W spotkaniach przedsezonowych, oba zespoły podjęły walkę ze sobą. Lepsza okazała się ekipa New York Rangers, wygrywając w Philadlphii 3:2. W poprzednim sezonie, walka była wyrównana, choć ostatecznie to gościom lepiej się wiodło. Niemniej w obecnej sytuacji, to Flyers powinni zwyciężyć - braki po stronie gości powinny być kluczowe. Wygrana Flyers to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Flyers wygrają, 2.05 Unibet