NHL: Phoenix Coyotes vs. Detroit Red Wings


Innym ciekawie zapowiadającym się pojedynkiem tej nocy w NHL będzie również rywalizacja w konferencji zachodniej. Ekipa Phoenix Coyotes podejmie na własnej murawie zespół Detroit Red Wings. Phoenix, które nieco spadło z formy wciąż ma spore szanse na występ w Play-Offach. Przebudzą się w meczu z Detroit?

Kojoty z Phoenix radzą sobie średnio jak na razie w lidze. Dzisiejsi gospodarze muszą się jednak spiąć by walczyć o awans, ponieważ 2/3 sezonu za nami, a Phoenix zajmuje ostatnie miejsce w dywizji. Brakuje im trzech punktów do wyprzedzenia rywali. To nie jest dużo, lecz ostatnia fatalna dyspozycja nie wróży dobrze. Kojoty przegrały bowiem pięć spotkań z rzędu. Co prawda w trzech z pięciu pojedynków grali z dużo lepszymi rywalami to mimo wszystko takie serie to rzadkość.

Zespół gospodarzy ma jednak mankament z absencjami. Nie grają bowiem: Zbynek Michalek, który jest podstawowym obrońcą, ponadto nie ma skrzydłowgo Mossa oraz nowo kontuzjowanego Smitha. Dzisiaj ponownie może się to odbić na zespole, niemniej rywal również w słabszej kondycji kadrowej.

Detroit Red Wings jest już zespołem mocniejszym, który potrafi się spiąć mimo słabszej dyspozycji zawodników. Są na drugim miejscu w dywizji. Do Chicago mają jednak przepaść. Niemniej są bardzo ambitną drużyną. Wykazali to ostatnio. Wygrali bowiem dwa, ciężkie wyjazdowe pojedynki z Anaheim Ducks. Pokazali w tych spotkaniach, że się liczą. Mają ogromny potencjał, a w jednym ze spotkań rozbili rywala aż 5:1. Dzisiaj już tak łatwo może nie być.

Dziwnym jest dobra forma gości, którzy są mocno osłabieni. Wciąż nie grają: SamuelssonBertuzziQuinceyHelm. To naprawdę poważne braki. Jednak jest jedna istotna odpowiedź formy gości. Jest nią Jimmy Howard, bramkarz Detroit, który broni jak natchniony. Jego wyjątkowa forma jest imponująca i jeśli dzisiaj ponownie zaskoczy to Detroit jest w stanie wygrać.

To dopiero pierwszy mecz obu zespołów w tym sezonie. W poprzednim pojedynki obu zespołów były nadto wyrównane. Dzisiaj ponownie szykuje się takowy mecz. Szykuje się też mało bramek w tej batalii. Poniżej 5.5 gola to nasz typ tutaj.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Poniżej 5.5 gola, 1.68 Unibet