NHL: Phoenix Coyotes vs. SJ Sharks


Najciekawiej zapowiadającym się meczem w NHL będzie bój w Phoenix. Miejscowe Kojoty podejmą San Jose Sharks. Goście walczą o jak najwyższe miejsce w tabeli. Gospodarze natomiast są jeszcze w stanie wejść do czołowej ósemki konferencji, choć szanse są marne.

Ekipa Phoenix ma pięć punktów straty do czołowej ósemki. Niemniej muszą wszystkie mecze wygrać do końca, licząc zarazem, iż rywale będą przegrywać mecz za meczem. Sytuacja zespołu jest beznadziejna. Ostatnia forma również świadczy o tym, iż mają małą motywację do walki o play-offy. Przegrali cztery (dwa po dogrywce) z pięciu ostatnich spotkań. Zmęczenie sezonem wyszło i niestety najprawdopodobniej pożegnają się z sezonem po trzech następnych meczach.

Rekiny z San Jose są już w play-offach. Niemniej walczą o nawet trzecie miejsce w konferencji. Jest to w ich zasięgu, niemniej muszą wygrać oba ostatnie mecze. Dzisiaj mogą mieć łatwe zadanie, ponieważ Kojoty nie są rywalem z najwyższej półki. Mankamentem będzie jednak to, iż wczoraj grali ciężki mecz z Dallas Stars, który szczęśliwie wygrali. Widać, jednak, że są zespołem bardzo walecznym i naszym zdaniem oni mają przewagę mentalną jak i fizyczną przed dzisiejszym spotkaniem. 

Zawodnikiem którego będzie dzisiaj brakowało jest obrońca, Jason Damers. Niemniej kadra jest wciąż silniejsza niż w ekipie Kojotów. Ponadto mają świetnie prosperującego w ostatnim czasie zawodnika. Jest nim Couture, który zdobył sześć punktów w ostatnich trzech spotkaniach. Widać, że chce się pokazać przed fazą play-off.

Oba zespoły zagrały ze sobą aż czterokrotnie w tym sezonie. W trzech meczach triumfowała ekipa San Jose. Jedyną porażkę ponieśli po karnych. Dzisiaj sądzimy, iż ponownie wygrają przeciwko słabszemu rywalowi i wyprzedzą Los Angeles Kings w bezpośredniej walce o miejsca. Rekiny wygrają - to nasz typ na ten mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: San Jose Sharks (ML), 1.92 Unibet