NHL: Pittsburg Penguins vs. New York Islanders


Bardzo interesująca rywalizacja w NHL. Dość nieoczekiwanie, jeden z faworytów remisuje z dużo słabszą ekipą. Mianowicie chodzi o Pittsburg Penguins oraz New York Islanders. Stan rywalizacji wynosi 2:2. Czyżby Pingwiny zlekceważyły swojego aktualnego rywala? A może to jedynie wypadek przy pracy?

Pingwiny z Pittsburga spisały się wyśmienicie w sezonie zasadniczym. Niestety w play-offach nie idzie im najlepiej. W czterech pojedynkach musieli uznać wyższość Wyspiarzy. A to jest już spora niespodzianka. Pittsburg jest bowiem najpoważniejszym faworytem do zdobycia pucharu Stanleya. Niemniej na dzisiejszy mecz muszą się już bardzo mocno skupić. W innym wypadku będą mieli spory kłopot w szóstym spotkaniu.

Ekipa gospodarzy do dzisiejszego spotkania podejdzie w pełnym składzie. To ogromny atut tej drużyny przed piątym spotkaniem. Ponadto świetnie spisują się Malkin, a także Crosby. Ci dwaj hokeiści zdobywają mnóstwo punktów i dzisiaj mają pociągnąć zespół do triumfu.

Wyspiarze natomiast podeszli z ogromnym luzem do finałów. W sezonie zasadniczym z kłopotami dostali się do kolejnej fazy. Stąd też w tej chwili grają bez presji i na luzie. Niemniej w tej sytuacji, przy wygranej w ostatnim meczu już powoli będą czuć tą werwę i szansę na ogromną niespodziankę. Kłopotem zespołu przed tym bardzo ważnym meczem są kontuzje. Z Pingwinami nie zagrają: HockeyMartinek, a także MacDonald. Łatwo dzisiaj nie będzie.

Historia obu zespołów w tym sezonie jest bardzo długa. Zdecydowaną większość z nich wygrała drużyna Pittsburga. Dzisiaj ponownie będą faworytami. W dodatku goście powoli zaczynają czuć presje i zagrają nieco osłabieni. Przez to spodziewamy się wygranej gospodarzy w piątym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Pittsburg Penguins (ML), 1.41 Unibet