NHL: Pittsburg Penguins vs. Ottawa Senators


Dwa bardzo równie spisujące się zespoły zmierzą się w nocnych meczach NHL. Oba zespoły mają taką samą liczbę punktów. Pittsburg Penguins podejmą we własnej hali Ottawę Senators. Któa z tych drużyn pokaże dzisiaj, że jest lepsza? Będzie to bardzo emocjonujący pojedynek.

Pingwiny w tym sezonie mają potencjał by powalczyć o najwyższe laury. Muszą jednak ustabilizować swoją formę, która jest niezła, a powinna być jeszcze lepsza. Zajmują w tej chwili drugie miejsce w swojej dywizji i zapowiadają, że chcą jak najprędzej dogonić New Jersey Devils. Ostatnie dwa mecze jednak zaprzeczają ich obietnicom. Przegrali oba te spotkanie właśnie z Diabłami! Oba po 1:3... Widać, że na pewno nieco zmarkotnieli i potrzebują szybko zapomnieć o tej porażce.

Genialnie spisuje się żywa legenda rosyjskiego hokeja, Evgeni Malkin, który na siedem ostatnich spotkań zdobył osiem asyst, a i nawet kilka goli. Widać, że pobyt w rodzimej lidze dał mu spory zastrzyk formy. Możliwy jest też dzisiaj powrót obrońcy Niskanena byłaby to istotna wieść dla zawodników Pittsburga. Linia defensywy na pewno sporo by zyskała.

Kanadyjski zespół radzi sobie również dobrze, choć to akurat jest ich spodziewana dyspozycja. Zajmują także drugie miejsce w dywizji, choć tutaj sytuacja jest skomplikowana, ponieważ jest bardzo ciasno. Między pierwszym, a czwartym zespołem jest zaledwie różnica trzech punktów. Warto zatem jak najszybciej zbudować sobie odpowiednią przewagę. Ostatnia forma Senatorów jest jednak przeciętna. Ulegli w starciach z Caroliną oraz Winnipeg Jets, ale w poprzendim meczu ograli spokojnie Buffalo. Dzisiaj poraz pierwszy od 03.02 zagrają na wyjeździe - może to być na starcie męczące dla zawodników Ottawy.

W zespole gości świetnie podaje Kyle Turris, który zgarnia sporo asyst w ostatnim czasie, lecz przeciwnie do Malkina nie strzela bramek. Zastępuje go w tym Karlsson. Peter Regin nie zagra w dzisiejszym meczu, natomiasr Spezza już nie wystąpi najprawdopodobniej do końca sezonu zasadniczego.

W tym sezonie obie drużyny już raz się spotkały i dopiero po karnych wygrał zespół Pittsburg Penguins. Dzisiaj powinno być podobnie. Zacięty bój i naszym zdaniem finałowy wynik może być taki sam, czyli wygrana gospodarzy. Pittsburg Penguins dzisiaj wygrają - wraz z dogrywką i karnymi

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Pittsburg (ML), 1.48 Unibet