NHL: Pittsburg Penguins vs. Ottawa Senators


NHL coraz większe emocje. Dzisiaj kolejne mecze. Nocnym bojem będzie rywalizacja między Pittsburgiem Penguins, a ekipą Ottawy Senators. Póki co dzisiejsi gospodarze wygrali pierwszy mecz i to zdecydowanie. Czyżby i dzisiaj powtórzyli ten wyczyn?

Pingwiny z Pittsburga są na pewno faworytami rywalizacji. Mają potencjał na tytuł i powinni wykorzystać wszystkie swoje atuty by jak najprędzej rozprawić się z Kanadyjczykami. Tak też zrobili w pierwszym spotkaniu gdzie wygrali aż 4:1. Pokazali się z jak najlepszej strony i zdominowali przeciwnika. Dzisiaj ponownie występują w roli sporego faworyta. Są w świetnej formie i naszym zdaniem będą niezwykle groźni. Ponadto mocną stroną jest to, iż zagrają w pełnym składzie. 

Ottawa Senators natomiast już może cieszyć się z tegorocznego wyczynu. W poprzedniej rundzie wygrali 4:1 z Montrealem, który był zdecydowanym faworytem. Senatorzy uświadomili wszystkim, iż są groźni. Niemniej nie wykazali już tego podczas pierwszego meczu z Pittsburgiem. Dzisiaj powinni się ocknąć jak najprędzej po fatalnej porażce. Będzie to jednak bardzo trudne zadanie i wydaje się, iż przebłysk może nastąpić dopiero na ich tafli.

Goście nie mają już takiego szczęścia. Zagrają bez Gryby, a także Wierciocha. Są to dwaj defensorzy. Przez to odpowiednie ułożenie formacji defensywnych będzie nieco skomplikowane. To kolejny mankament, który pozwala sądzić, iż Ottawa będzie miała ciężką przeprawę.

Poza spotkaniem w fazie play-off, obie ekipy spotkały się trzy razy. Wszystkie te mecze wygrały Pingwiny. W jednym u siebie pokonali Ottawę 4:2. Dzisiaj ponownie widzimy wygraną gospodarzy. Są o klasę lepiej prosperującym zespołem. Kadrowo również wyglądają dużo solidniej. Wygrana gospodarzy to nasz typ na najbliższy mecz.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Piitsburg Penguins (ML), 1.44 Unibet