NHL: Przerwa na IO


Poprzedni sezon w NHL był niekompletny ze względu na lokaut. Obecnie wszystko idzie zgodnie z planem i wszystkie mecze się odbyły. Niemniej teraz trwa przerwa ze względu na Igrzyska OlimpijskieSoczi co daje możliwość podsumowań przed ostateczną walką o play-offy.

Konferencja Zachodnia jest już wiele wiadome i jedynie dość nieoczkiwane wydarzenia mogą zmienić fakt awansu pięciu ekip do play-off. Otóż czołowa piątka ma sporą przewagę nad pozostałą częścią tabeli. Liderem jest zespół Anaheim Ducks (@ 8.00). Kolejne miejsce zajmuje rewelacja, St. Louis Blues (@ 9.00) natomiast trzecie obrońcy pucharu Stanleya, Chicago Blackhawks (@ 7.75)

W konferencji wschodniej dominuje główny kandydat do tytułu, Pittsburg Penguins (@ 6.75). Pingwiny grają bardzo równo i mają świetną kadrę co umożliwia im sukces w tym sezonie. Na drugim miejscu są zawodnicy Bostonu Bruins (@ 10.00), którzy byli finalistami w poprzednim sezonie. Zatem widać, iż ciężko znaleźć jednego kandydata do triumfu. Zapowiada się niezwykle emocjonująca końcówka sezonu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!