NHL: San Jose Sharks vs. Anaheim Ducks


Intrygujący mecz w NHL przed nami. San Jose Sharks walczy o utrzymanie swojej pozycji i ostateczny awans do fazy play-off. Natomiast Anaheim Ducks pragną wrócić do swojej pierwotnej kondycji, niemniej niestety nie radzą sobie zbytnio. Czy dzisiaj będą w stanie się odrodzić?

Rekiny z San Jose w tym sezonie walczą dość skutecznie o awans do fazy play-off. Aktualnie zajmują trzeciemiejsce w swojej dywizji i na styku łapią się do wymarzonej kolejnej rundy. Zatem muszą budować swoją przewagę nad rywalami. Ostatnia forma nie jest jednak optymalna. Niemniej ambitnie wyglądał ich ostatni mecz w Anaheim. Pokonali bowiem Ducks aż 5:3 i to na ich terenie! To na pewno bardzo motywująca wygrana.

W dzisiejszym meczu nie zagra jednak trzech dobrych hokeistów ze strony San Jose. Nie wystąpią: KennedyGreiss, a także Clowe. Te braki dzisiaj mogą wpłynąć negatywnie na formę Rekinów. 

Zespół Anaheim Ducks nieco się pogubił. Wciąż mają znakomity bilans, aczkolwiek ich przewaga topnieje. Ostatnia porażka z San Jose na własnym terenie ukazała ich ostatnią słabość, a seria porażek wzrosła do trzech spotkań. Dzisiejszy rewanż na tafli Rekinów powinien być ukazaniem mocy Anaheim. Solidnym argumentem jest to, że lista absencji została zredukowana do jednego nazwiska. Nie zagra jedynie Bonino. Jest on istotnym zawodnikiem, aczkolwiek jedna absencja to już nie cztery.

To już piąty mecz obu ekip w tym sezonie. Anaheim ogółem wykazywało większy potencjał. Niemniej poprzedni mecz wykazał, że San Jose może być równorzędnym rywalem. Goście z Anaheim są jednak bardziej zdesperowani i potrzebują pilnie wygranej. Pomijamy fakt punktów, niemniej pewność siebie jest zachwiana, a czwarta porażka z rzędu może wprowadzić Ducks w tarapaty. Typujemy wygraną gości w tej konfrontacji.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Anaheim Ducks (ML), 2.00 Unibet