NHL: San Jose Sharks vs. Detroit Red Wings


Na zakończenie dzisiejszej nocy z NHL mecz dwóch ekip, które będą mocno walczyć o awans do kolejnej części sezonu. San Jose Sharks jest na granicy i na pewno potrzebują wygranej. Natomiast Detroit Red Wings może nieco odetchnąć, aczkolwiek również czują lekki oddech przeciwników za plecam. Kto dzisiaj zbliży się do play-offów?

San Jose Sharks grają swój optymalny, przeciętny sezon. Celem jest oczywiście awans, ale konkurencja jest ogromna, co zawsze charakteryzowało NHL. Aktualnie Rekiny zajmują trzecie miejsce w swojej dywizji i muszą bardzo uważać na każdą porażke, bo mogą od razu wypaść z czołówki. Forma zespołu w ostatnim czasie unormowała się nieco. Pokonali bowiem Anaheim Ducks dwukrotnie, a i również Edmonton. Niemniej zwycięstwa nad Anaheim są nadzwyczaj motywujące.

W spotkaniach z Ducks świetnie spisywał się Joe Pavelski, który zdobył gole w obu spotkaniach. Dzisiaj ponownie będzie głodny bramek. Zespół Rekinów nie ma większych problemów kadrowych. Jedną absencją jest rezerwowy bramkarz, Greiss, a to żadna strata przy aktualnym stanie rzeczy.

Zespół z Detroit radzi sobie nieco lepiej w tym sezonie. Zgarnęli trzy oczka więcej niż ich rywal, dzięki temu zajmują drugie miejsce w dywizji. Niestety do prowadzących Indian tracą ogromną ilość punktów. Detroit Red Wings jest również w świetnej dyspozycji. Na sześć ostatnich meczów, przegrali jedynie z Minnesotą Wild - u siebie. Kolejne mecze wygrywali, z czego wszystkie na wyjeździe co jest ciekawostką. Trzeba jednak pamiętać, iż każda seria kiedyś się kończy.

Goście dzisiaj mają większą ławkę kontuzjowanych. Wciąż bowiem nie grają: BertuzziSamuelssonQuincey oraz Helm. Niemniej oni nie grają już od dłuższego czasu i widać, że poradzili sobie już z tymi brakami. W zespole brylują zatem Datsyuk czy Franzen, którzy w tej chwili biorą na siebie odpowiedzialność za całą drużynę.

To drugi pojedynek w tym sezonie obu zespołów. Pierwszy po karnych wygrał zespół Detroit Red Wings. Dzisiaj jednak wszystko przemawia za gospodarzami. Goście mimo świetnej formy powinni w końcu przegrać, a dzisiaj Rekiny mogą do tego dopuścić. San Jose Sharks zwyciężą w tym meczu.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: San Jose Sharks (ML), 1.81 Unibet