NHL: San Jose Sharks vs. Los Angeles Kings


Mnóstwo emocji przed nami w meczu NHL dzisiejszej nocy. W konferencji wschodniej dojdzie bowiem do bardzo wyrównanego spotkania. San Jose Sharks podejmą na własnej tafli Los Angeles Kings. Oba zespoły są bardzo blisko siebie w łącznej klasyfikacji i bezpośrednio walczą o wyższe miejsce przed fazą play-off. Który z zespołów podoła ciężkiemu zadaniu?

Rekiny z San Jose zajmują trzecie miejsce w dywizji, piąte w konferencji. Walczą o jak najwyższe miejsce w fazie play-off. Ponadto muszą się też skupić na ostatnich spotkaniach sezonu zasadniczego by w błahy sposób nie wypaść z czołowej ósemki konferencji wschodniej. Forma gospodarzy ostatnio jednak spadła - pięć pojedynków to tylko dwie wygrane. Dzisiaj kolejny ciężki mecz, w którym będą mieli kłopot ze zwycięstwem.

Mocnym punktem zespołu Rekinów mimo porażek jest bramkarz Niemi, który nie wpuszcza zbyt wielu goli w ostatnim czasie. Dzisiaj od jego dyspozycji wiele będzie zależało. Gospodarze dzisiaj jedynie bez Hannana, co nie jest w tej chwili problematyczną sytuacją dla zespołu.

Obrońcy tytułu z Kalifornii spisują się naprawdę dobrze i zajmują jedno oczko wyżej w dywizji jak i w konferencji. Są też zespołem, który mimo wszystko spisuje się również w ostatnim czasie. Przeplatają co prawda zwycięstwa z porażkami, ale ich gra wygląda dużo stabilniej. Niestety gorzej radzą sobie na wyjazdach, ale każdą serię trzeba przełamać. Szczególnie, że nie nękają ich żadne poważne urazy przed dzisiejszym meczem, dzięki czemu naszym zdaniem powinni mieć dzisiaj łatwiej.

Oba zespoły jak na razie wymieniły się zwycięstwami - obie drużyny wygrywały na własnej tafli. Dzisiaj jednak spodziewamy się przełamania i wygranej gości. Obrońcy tytułu spisują się dużo pewniej i grają agresywniej, a to zdecydowanie przemawia za nimi. Wygrana LA Kings to nasza sugestia na nocne spotkanie NHL.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: LA Kings (ML), 1.82 Unibet