NHL: San Jose Sharks vs. Vancouver Canucks


Drugą, aczkolwiek najciekawszą konfrontacją w NHL będzie mecz póki co - Dawida z Goliatem. San Jose Sharks bowiem zdominowali jak na razie rywalizację przeciwko Vancouver Canucks. Rekiny przewodzą w rywalizacji 3:0 i już dzisiaj mogą awansować dalej. Czy tak też się stanie?

San Jose Sharks dość nieoczekiwanie prowadzi 3:0. Grają naprawdę niezły hokej. Udowodnili to w trzech ostatnich meczach. Dwukrotnie ograli swojego rywala na wyjeździe, w tym raz po dogrywce. W ostatnim meczu na własnej tafli już zmiażdżyli przeciwnika 5:2. Dzisiaj ponownie będą faworyzowani. Niemniej muszą uważać na pewność siebie, która może być zgudbna. Goście bowiem nie mają nic do stracenia.

Po stronie Rekinów dzisiaj mamy kilka poważnych znaków zapytania. Wielu ciekawi ewentualny powrót Demersa, który nie zagrał jeszcze w żadnym meczu. Gospodarzy na pewno wzmocniłby ten comeback. Niemniej skrzydłowy Havlat na pewno nie zagra.

Vancouver Canusk to zespół, który kompletnie zawiódł w tej części sezonu. Wcześniej już pokazali, iż są zespołem niestabilnym. Wciąż jednak mieli równe szanse z Rekinami. W pierwszych trzech meczach niemal nic nie pokazali. W jednym chwilowo błysnęli i nic poza tym. Dzisiaj będą mieli mecz ostatniej szansy. Nie mają nic do stracenia i to jest ich największa broń. Ponadto ich kadra nie jest oblegana kontuzjami. Najprawdopodobniej w kadrze pojawi się też Kevin Bleksa - defensor gości. Spodziewamy się ciekawej konfrontacji.

W tym sezonie Rekiny wręcz kochają grać z Vancouver. Wygrali bowiem wszystkie sześć spotkań ze swoim aktualnym rywalem! To naprawdę niebagatelny wynik, który może imponować. Dzisiaj może dojść do kolejnego zwycięstwa gospodarzy. Jest to jednak dość ciężki zakład i pójdziemy w kierunku goli. Spodziewamy się otwartego meczu i stąd też typujemy na powyżej 5.5 gola w tym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 5.5 gola, 2.70 Unibet