NHL: SJ Sharks vs. ANA Ducks


Wielkie spotkanie przed nami w ostatnim, nocnym meczu NHL. Dwa zespoły z czołówki konferencji zachodniej zagrają ze sobą. San Jose Sharks podejmą na własnej tafli lidera, Anaheim Ducks. Oba zespoły są bardzo wysoko w tabeli. Będzie to zatem bardzo emocjonujący mecz.

Rekiny z San Jose są jedną z rewelacji obecnego sezonu. Zajmują czwarte miejsce w konferencji zachodniej i będą się bić o najwyższe lokaty. W dywizji są natomiast na drugim miejscu, tuż za swoim dzisiejszym rywalem. Stąd mecz będzie naprawdę emocjonujący. Gospodarze złapali też wysoką formę w ostatnim czasie. Zwyciężyli bowiem w trzech, ostatnich pojedynkach.

Kadra zespołu z San Jose jest bardzo mocna, ale i nie brakuje absencji. Będą bowiem musieli zagrać bez swoich dwóch, podstawowych graczy. Mianowicie nie wystąpią: Havlata (3G/5A), a irównież świetnego Hertla (15/10). Brak tego drugiego, jakże skutecznego zawodnika może być niezwykle istotny. Jest on bowiem trzecim, najlepiej strzelającym zawodnikiem w zespole. Niemniej wciąż mają ogromny potencjał kadrowy.

Anaheim Ducks to obecnie najsilniejszy zespół zachodu. Mają jednak tyle samo punktów co obecny mistrz kraju, Chicago Blackhawks. Kaczki z Anaheim są jednak w niebywałej formie. Wygrali dziesięć pojedynków z rzędu i są maksymalnie rozpędzeni. Ponadto goście zagrają dzisiaj w najsilniejszym składzie. Jedyne absencje dotyczą mniej istotnych zawodników. Najważniejszą postacią jest Getzlaf, który dzisiaj na pewno zagra.

Obie drużyny zagrały ze sobą trzykrotnie w tym sezonie. Aktualny bilans jest korzystny dla Rekinów: 2-1. Wsystkie te mecze były niezwykle emocjonujące, co świadczą dwa mecze skończone już po regulaminowym czasie. Dzisiaj ponownie zapowiada się na arcyciekawe widowisko. Liczymy na mocny mecz, z wieloma bramkami.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 5.5 gola, 1.88 Unibet