NHL: SJ Sharks vs. Dallas Stars


Konferencja zachodnia w NHL jest niesamowicie wyrównana. Wciąż szansę na play-offy, poza czołową ósemką mają trzy drużyny. Jedną z nich jest ekipa Dallas Stars. Zmierzą się oni dzisiaj na wyjeździe z San Jose Sharks, którzy również nie mogą odpuścić dzisiejszej nocy. Kto zatem wygra?

Rekiny z San Jose to bezpośredni rywal Los Angeles Kings w walce o wyższą pozycję na koniec sezonu zasadniczego. Mają szanse na wysokie miejsce, ale i muszą uważać na czyhających za plecami hokeistów St. Louis Blues. Forma Rekinów jest jednak dość kłopotliwa, ponieważ nie wytrzymują tempa. Jak już jest dobrze i wygrywają w trzech meczach z rzędu, to nagle tracą kondycję i przegrywają z Columbusem w bardzo ważnym dla nich spotkaniu. Niemniej dzisiejszej nocy gospodarze będą w bardzo dobrej dyspozycji, ponieważ zagrają w pełnym składzie. Nie mają nawet zgłoszonych absencji całosezonowych.

Dallas Stars to natomiast zespół, który sporo zmarnował w tym sezonie. Zajmują 10. miejsce w konferencji zachodniej, a w dywizji są na czwartej pozycji. Zespół mocno zbliżył się do play-offów kilka tygodni temu, kiedy to wygrali aż pięć spotkań z rzędu. W ostatnim czasie natomiast wygrali zaledwie jeden pojedynek na cztery. Niemniej rywali mieli z najwyższej półki.

Gwiazdy z Dallas nie mają już tyle szczęścia co ich dzisiejsi rywale. Wystąpią w konfrontacji przeciwko Rekinom bez Alexa Chiassona, a także Lane'a MacDermida. W zespole gości jest jednak jedna postać, któa ma potencjał by wziąć zespół w garść i wygrać. Jest nim Ray Whitney, który zdobył 11 punktów w ostatnich ośmiu spotkaniach.

Za Dallas dzisiaj przemawia historia spotkań obu ekip z tego sezonu. Jest 3:0 dla Dallas. Wygrywali każdy mecz, jedynie kłopot mieli właśnie w San Jose, gdzie wygrali dopiero po karnych. Naszym zdaniem determinacja będzie jednak po stronie gości. Typujemy zatem ich zwycięstwo w tym meczu.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Dallas Stars (ML), 2.55 Unibet