NHL: SJ Sharks vs. LA Kings


Rywalizacja w fazie play-off w NHL jest niebywała. San Jose Sharks wraz z Los Angeles Kings toczą najrówniejszy bój. Jak na razie obrońcy tytułu prowadzą 3:2. Dzisiaj stoją przed szansą awansu do finału konferencji zachodniej. Podołają z Rekinami?

San Jose Sharks dzisiaj podejdą do meczu bez krępacji. Przegrywają bowiem w rywalizacji do czterech zwycięstw 2:3. Zatem muszą podejść do tego pojedynku stawiając wszystko na jedną kartę. W końcu nie mają nic do stracenia. Jak na razie pokazali się z dobrej strony jedynie u siebie. W ostatnim meczu w Los Angeles przegrali 0:3. Pokazali się z fatalnej strony w defensywie, a o ataku lepiej nie wspominać. Jeśli dzisiaj ponownie będą grali jak ostatnio to pożegnają się już w półfinale konferencji.

Mankamentem Rekinów w ataku jest brak dwóch zawodników. Są nimi Havlat, a także Burish. To wiele nam mówi dlaczego nie strzelają wielu goli, a czasami żadnej. Jeśli mają jednak zamiar wygrać trener San Jose musi koniecznie zająć się formacją ataku. Potrzebne są bramki, bez nich meczu nie wygrają, co skutkować będzie odpadnięciem.

Los Angeles Kings to zespół, który pokazuje się ze świetnej strony w fazie play-off. Ponownie będą walczyć o tytuł mistrzowski. Jeśli dzisiaj ewentualnie uda się przejść zespół San Jose to w finale konferencji powinni mieć teoretczynie łatwiej. W drugim półfinale toczy się również ciekawa walka. Wracając jednak do meritum. Goście w poprzednim starcie pokazali, iż są zdeterminowani i chcą obronić tytuł. Ponadto do dzisiejszego spotkania podejdą bez zaledwie jednego hokeisty - Stoll'a. Nie jest to poważna absencja. Zatem dzisiaj Kingsi będą niezwykle niebezpieczni.

Ten sezon dla obu zespołó jest niezwykle interesujący względem bezpośrednich rywalizacji. W ani jednym spotkaniu nie wygrał gość! Dzisiaj jednak sądzimy, iż może dojść do precedensu. LA Kings to zespół, który jest solidniejszy i dzisiaj powinni zapewnić sobie awans. Los Angeles Kings triumfują w dzisiejszym pojedynku.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: LA Kings (ML), 2.08 Unibet