NHL: St. Louis Blues vs. LA Kings


Najlepsza liga hokejowa świata - NHL - już w 1/4 rozgrywek! Sporo dzieje się w tych rozgrywkach. Mnóstwo emocji, a także sporo niespodzianek. Jedną z nich jest słabsza postawa Los Angeles Kings, którzy bronią tytułu. Najwyższy czas by zaczęli wygrywać. Czy wyjazd na mecz z St. Louis Blues pomoże im zwyciężyć?

Gospodarze tego nocnego spotkania grają całkiem niezły sezon. Dość nieoczekiwanie zajmują czwarte miejsce w swojej dywizji i tracą zarazem niewiele do drugiego miejsca - Chicago Blackhawks są na razie poza zasięgiem. Ostatnia forma Blues w ostatnim czasie jest jednak mizerna. Przegrali cztery mecze z rzędu. Rywale również mało wymagający, choćby Nashville (1:6!), czy Detroit (1:5!). Oba mecze rozegrali oczywiście na własnej tafli. Czyżby kryzys?

W starciu z LA Kings na pewno kolejnych punktów będzie szukał Chris Stewart, który ostatnio zdobył gola i dwie asysty w przegranym meczu z Anaheim Ducks. Będzie zatem bardzo groźny. W zespole nie zobaczymy Langenbrunnera, który nabawił się kontuzji i może nie zagrać do końca sezonu. To spora strata.

Mistrzowie z ubiegłego sezonu nie pokazują tego na co przyzwyczaili w ubiegłym sezonie kibiców. Zajmują ostatnie miejsce w swojej dywizji i ich problemem jest brak skuteczności. Zdobywają mało goli. Forma nie jest przekonująca - 5 spotkań to tylko jedno zwycięstwo i to z Columbus. Ostatnio przegrali podobnie jak ich dzisiejsi rywale z Nashville (0:3) i Detroit (2:3). Niemniej radzili sobie dużo lepiej niż ich rywale w tych spotkaniach i to na pewno jest optymistyczne. Goście są bez większych mankamentów kadrowych.

Los Angeles Kings w ubiegłym sezonie rozprawiło się z St. Louis Blues aż w ośmiu starciach na dziewięć! To jest ogromna korzyść psychiczna po stronie hokeistów z Kalifornii. Naszym zdaniem motywacja i pewność siebie powinny być po stronie Królów. Ich wygrana jest zatem naszą sugestią na ten zakład, jednak mogą wygrać po dogrywce bądź rzutach karnych.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: LA Kings (ML), 2.55 Unibet