NHL: St. Louis Blues vs. LA Kings


Dzisiaj do walki w play-offach w NHL wchodzą obrońcy tytułu. Los Angeles Kings zagrają na tafli rywala. A ich przeciwnikiem jest St. Louis Blues. Rywalizacja w tej parze powinna być niezwykle interesująca. Ekipa z Kalifornii nie będzie miała łatwo.

Ekipa St. Louis Blues spisywała się świetnie w swojej dywizji, jak i konferencji. Gospodarze szczególnie świetnie rozegrali ostatnie spotkania sezonu zasadniczego. Wygrali sześć z siedmiu ostatnich spotkań. Ponadto wszystkie wygrane mecze odnieśli na własnej tafli. Są zatem świetnie dysponowani u siebie. Bluesmani mają zamiar namieszać w tym sezonie, niemniej muszą najpierw wyeliminować obrońców tytułu.

Gospodarze mają jednak kłopoty kadrowe. Dzisiaj nie zagrają: Jackman oraz Nichol. Natomiast atakujący Oshie jest nie wiadomą. Jego ewentualny występ może na pewno pomóc zespołowi St. Louis. Niemniej są marne szanse na jego występ.

Los Angeles Kings grało w kratkę w tym sezonie. Po słabszym początku, ostatecznie włączyli się do czołowej ósemki. W kolejnych spotkaniach już można było zauważyć sinusoidę, czyli mieszaną formę - porażki przeplatane zwycięstwami. Niemniej na szczęście ostatecznie weszli do fazy play-off i teraz muszą się bardzo mocno skoncentrować. Zawodnicy gości w ostatnich meczach sezonu zasadniczego spisywali się nieźle, choć przegrali kilka ważnych bojów, które dałyby im lepszy start. Niemniej nie mają poważniejszych kłopotów kadrowych. Nie zagra już długo niedysponowany Greene, a także Richards. Bez nich ekipa z Kalifornii powinna sobie poradzić.

Ten sezon to dominacja zespołu Los Angeles Kings nad Bluesmenami. Wygrali wszystkie trzy mecze i to w regularnym czasie gry. W tym na wyjeździe rozbili dwukrotnie swojego rywala - 4:1 oraz 4:2. Dzisiaj ponownie wyglądają korzystniej, szczególnie w kwestii kadrowej i naszym zdaniem wykorzystają to. Los Angeles po raz czwarty w tym sezonie pokona St. Louis.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: LA Kings (ML), 2.06 Unibet