NHL: St. Louis Blues vs. Los Angeles Kings


Emocjonujący bój dzisiaj w NHL. Dwie bardzo wyrównane drużyny zmierzą się ze sobą. St. Louis Blues zagra dzisiaj na własnej tafli z aktualnymi zdobywcami pucharu Stanleya, Los Angeles Kings. Dzisiejszy mecz będzie bardzo intrygujący. Która z ekip pokaże, że jest w lepszej kondycji?

St. Louis Blues gra bardzo dobry, spokojny sezon. Są w tej chwili na trzecim miejscu w swojej dywizji i będą walczyć o utrzymanie miejsca gwarantującego grę w fazie play-off. Muszą zatem bardzo uważać na stratę punktową. Forma właśnie nie jest optymistyczna. Na cztery mecze przegrali aż trzy. W dodatku dwójka rywali nie była zbytnio wymagająca - Calgary Flames oraz Edmonton Oilers. Dzisiaj zatem czeka ich niezwykle ciężkie zadanie.

W bardzo solidnej dyspozycji w zespole gospodarzy jest Oshie, który zdobył dwa gole i asystę w ostatnich trzech meczach. Jest on w takim wypadku mocnym ogniwem w zespole i na pewno będzie chciał zdobyć kolejne punkty. Ponadto nie mają poważniejszych absencji w zespole. Jedynym mankamentem jest brak Langenbrunnera, który już nie zagra w tym sezonie.

Los Angeles Kings po słabszym starcie już się wdrożyli w sezon. Grają bardzo dobry hokej i zajmują drugie miejsce w dywizji. Niemniej ich przewaga również nie jest imponująca i także muszą uważać na rywali. Forma w kratkę, acz wygląda lepiej. Na sześć spotkań przegrali z Vancouver i Dallas. W ostatniej rundzie natomiast pokonali Chicago Blackhawks co na pewno jest motywujące dla drużyny. W końcu to najlepszy zespół w lidze.

Zespół z Kalifornii wciąż świetnie się prezentuje dzięki Kopitarowi. Zdobył on bowiem 10 punktów w 10 ostatnich meczach. To bardzo ważne mieć takiego lidera w zespole. W kadrze goście nie mają także poważniejszych braków.

Zespół z Los Angeles dwa razy już wygrał w tym sezonie z St. Louis. Rzadko kiedy jest taka dominacja, aczkolwiek dzisiaj ponownie zapowiada się na triumf gości. Są zespołem minimalnie lepszym, z silniejszą kadrą. Goście wygrają ten mecz, to nasz typ na to spotkanie.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: LA Kings (ML), 2.00 Unibet