NHL: St. Louis Blues vs. Vancouver Canucks


Dwa zespoły, które są w fazie play-off na tę chwilę w NHL dzisiaj zmierzą się ze sobą. Gospodarzem będzie ekipa, która nie może być pewna swojego występu, ponieważ za plecami wciąż czają się rywale. Mianowicie chodzi o St. Louis Blues, które podejmie dzisiejszej nocy Vancouver Canucks. Goście już mogą myśleć o play-offach, ale wciąż walczą o wyższą lokatę.

St. Louis Blues ma szanse na play-offy. To ich cel na ten sezon. Aktualnie zajmują drugie miejsce w swojej dywizji i muszą wciąż pilnować się, ponieważ rywale czają się za plecami. Gospodarze dzisiejszego meczu mają zaledwie jeden punkt przewagi nad Columbusem, który zawzięcie walczy o czołową ósemkę w konferencji. St. Louis natomiast po świetnej serii sześciu zwycięstw z rzędu zaczęli niespodziewanie przegrywać. Zostali pokonani przez bezpośredniego rywala w walce o play-off, a także z Chicago Blackhawks. Potrzebują zatem szybkiego powrotu do formy, aczkolwiek będzie ciężko.

Gospodarze jednak dzisiaj zagrają bez kilku zawodników, a to jest ich problem w ostatnim czasie. Nie zagrają dzisiaj bez: HalakaNicholaLangenbrunnera oraz Oshie'a. Te absencje dają się we znaki zawodnikom z St. Louis i dzisiaj może się to ponownie odzwierciedlić.

Vancouver Canucks już bez większych kłopotów może czekać na play-offy. Niemniej na pewno będą walczyć o jak najbardziej korzystniejsze miejsce w czołowej ósemce w konferencji. Aktualnie przewodzą w swojej dywizji, ale są klasyfikowani dopiero na trzecim miejscu w zachodniej konferencji. Zatem będą walczyć o wyższą lokatę. Forma im dopisuje, przegrali zaledwie jeden raz na sześć spotkań. Mają świetnie spisującego się Hamhuisa, który jako defensor zdobywa w ostatnim czasie sporo punktów - wręcz hurtowo. Dzisiaj ponownie będzie mocnym punktem zespołu.

Dotychczas obie drużyny spotkały się dwa razy i jak na razie jest 1:1. Dzisiaj wiele wskazuje mimo wszystko za Vancouver. Są w lepszej kondycji. Ponadto nie mają kłopotów kadrowych tak rozległych jak zespół z St. Louis. Warto też dodać, że mają silniejszą kadrę. Te argumenty przemawiają za naszym typem.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Vancouver (ML), 2.15 Unibet