NHL: TOR Maple Leafs vs. ANA Ducks


Ogromne emocje w NHL przed nami. Pojedynek dwóch, świetnie prosperujących drużyn przed nami. Toronto Maple Leafs podejmie na własnej tafli Anaheim Ducks. Oba zespoły mają ogromne aspiracje. Tym samym emocje gwarantowane!

Toronto Maple Leafs w poprzednim sezonie nie radziło sobie najlepiej. W obecnych rozgrywkach aspiracje są jednak zupełnie odmienne. Aktualna, wysoka pozycja w konferencji jak i dywizji, ukazuje, że mają potencjał by walczyć o awans do play-off. Forma Kanadyjczyków jest jednak w ostatnim czasie słabsza. Przegrali dwa mecze z rzędu. Początkowo z Caroliną, a w ostatnim boju przegrali z Chicago Blackhawks (1:3).

Gospodarze mają jednak spore kłopoty kadrowe. Swój ostatni mecz zawieszenia będzie miał dzisiaj David Clarkson. Ponadto kontuzjowani są: FraserMcLaren, a także inny atakujący, Kulemin. Brak tego ostatniego daje się jednak we znaki. W swoich dwóch, jedynych meczach zdobył dwa punkty i jego powrót jest prioytetem w ostatnim czasie.

Anaheim Ducks to od kilku lat bardzo mocna marka na taflach NHL. W obecnych rozgrywkach zajmują trzecie miejsce w konferencji, a i w dywizji są vice liderami. Forma Kaczek jest natomiast bardzo solidna. Wygrali aż siedem spotkań z rzędu! Świetny wynik, choć trzeba pamiętać, iż z czasem każda seria niegdyś się kończy. Goście mają również kłopoty kadrowe. Kontuzje leczy aż pięciu zawodników. Najważniejsi są jednak Penner (2 gole, 2 asyty) oraz bramkarz Fasth. Są to poważne osłabienia.

Trzy ostatnie spotkania pomiedzy tymi ekipami kończyły się sukcesem Toronto. W żadnym ze starć nie byli faworytami. Dzisiaj jest podobnie. Niemniej patrząc na absencje kadrowe, to sytuacja znacznie lepiej wygląda właśnie u gospodarzy. Tym samym liczymy na triumf Maple Leafs w starciu z Anaheim Ducks.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Toronto wygra, 2.55 Unibet