NHL: Toronto Maple Leafs vs. Boston Bruins


Decydujące mecze w NHL przed nami. Dzisiaj w nocy odbędą się dwa ważne pojedynki. Toronto Maple Leafs stanie przed szansą wyrównania stanu rywalizacji z Boston Bruins. Na razie dzisiejsi goście prowadzą 3:2 i jeśli zwyciężą, awansują do kolejnej fazy.

Toronto Maple Leaf spisuje się całkiem nieźle w pierwszej fazie play-offów. Jak na razie dotrzymują kroku Bostonowi. Przegrywają zaledwie 2:3. Po dwóch porażkach u siebie już zostali skazani na odpadnięcie. Udało im się jednak, dość niespodziewanie zwyciężyć z Bruins na ich terenie 2:1. Stąd też stoją wciąż przed niebywałą szansą wyeliminowania dużo silniejszego przeciwnika.

Gospodarze dzisiaj wystąpią bez dwóch swoich obrońców. Mianowicie chodzi o Michaela Kostka Marka Fraser'a. Będą to naprawdę poważne osłabienia. Jeszcze kilka dni temu grali. Co prawda w poprzednim spotkaniu poradzili sobie z Bostonem bez nich, ale wciąż ciężko jest poukładać formację defensywy.

Boston Bruins to jeden z faworytów do tytułu. Nikt się zatem niespodziewał, że oddadzą aż dwa mecze Kanadyjczykom. Muszą się jednak natychmiastowo pozbierać i dzisiaj wygrać. W innym wypadku czeka ich stresująca walka na własnej tafli. W poprzednim boju grali niemrawo i nieco lekceważąco. To się zemściło. Nie mogą ponownie powtórzyć tego błędu.

Goście do dzisiejszego meczu podejdą najprawdopodobniej w najsilniejszym składzie. Jedyną nie wiadomą jest występ Wade'a Reddena. Niemniej wszystko wskazuje na to, iż pojawi się dzisiaj na tafli Klonowych Liści.

Już dziesięć spotkań oba zespoły rozegrały między sobą. Dotychczas sześciokrotnie wygrywała drużyna Bostonu Bruins. Dzisiaj ponownie powinni to uczynić. Zespół powinien naprawić błędy z poprzedniego spotkania i na pewno są w stanie ponownie zwyciężyć na terenie rywala. Typujemy ich zwycięstwo.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Boston Bruins (ML), 1.72 Unibet