NHL: Toronto Maple Leafs vs. Washington Capitals


Emocjonujące spotkanie w NHL dzisiaj przed nami. Mimo, że jest to początek sezonu to będzie to bardzo ważny pojedynek dla jednej z ekip, które dzisiaj zagrają ze sobą. Toronto Maple Leafs podejmie na swojej tafli ekipę, Washingtonu Capitals. Przyjezdni mają fatalny start w sezonie i muszą poszukiwać punktów w każdym ze spotkań. Czy w tym meczu podołają?

Kanadyjski reprezentant NHL, Toronto, zaczęło ten sezon przeciętnie, nie źle, nie dobrze. Zajmują na razie w swojej dywizji czwarte miejsce w tabeli i póki co na spokojnie podchodzą do każdego spotkania. Ostatnie pojedynki to dwie porażki i zwycięstwo po dogrywce. Polegli w meczach przeciwko dwóm zespołom z Nowego Jorku. Rangersi wygrali 5:2, a ex-zespół Czerkawskiego, Islanders wygrali 7:4! W poprzedniej rundzie wreszcie wygrali, a pokonali Buffalo Sabres po zaciętym boju.

Do zespołu niedawno dołączył zawodnik z AHL - Frattin. Ten chłopak pokazuje, że ma talent. W ten czas zdobył już trzy gole dla zespołu i widać, że może on być mocnym ogniwem zespołu. LupulMacArthur to zawodnicy, których dzisiaj zabraknie. Dobrą wieścią jest natomiast powrót obrońcy, Komisareka.

Washington Capitals od bardzo dawna nie zaczeli tak fatalnie sezonu. Zajmują przedostatnie miejsce w dywizji z zaledwie jedną wygraną na koncie. Jedynym zespołem, który uległ Washingtonowi jest Buffalo. Ostatnio minimalnie przegrali z Ottawą Senators. Byli naprawdę blisko sukcesu, bo już wygrywali 2:0! Niestety Senatorzy rozegrali świetnie, szczególnie ostatnią tercję i ograli Capitals.

W zespole przyjezdnych bryluje Ribeiro, który na trzy mecze zdobył trzy punkty (1G/2A). Widać, że jest "w gazie" i dzisiaj ponownie może zapunktować. Nieźle spisuje się Wojtek Wolski, ale na pewno nieco brakuje formy Ovechkinowi, który przecież tak świetnie grał w KHL. Hillen Laich to osłabienia w zespole z USA.

Poprzedni sezon był zdecydowanie na korzyść ekipy Washingtonu. Pokonali oni bowiem aż trzykrotnie Toronto. W Kanadzie raz padł wynik 4:2 na ich korzyść. Ten zespół nie może ciągle przegrywać i wydaje się, że dzisiaj w końcu zaczną serię zwycięstwo. Dwa ostatnie mecze dają sporo nadzei na dobry występ przyjezdnych. Wygrana zespołu Wolskiego to nasz typ, ale wraz z dogrywką i ewentualnymi karnymi.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Washington Capitals (ML), 1.92 Unibet