NHL: Vancouver Canucks vs. Columbus Blue Jackets


Hitem dzisiejszej nocy w NHL będzie pojedynek Vancouver Canucks oraz Columbus Blue Jackets. Będzie to bardzo emocjonujący bój. Oba zespoły w ostatnim czasie spisują się bardzo dobrze. Zaskakująca jest forma gości, którzy wykazują ponad przeciętną dyspozycję. Dzisiaj jednak czeka ich kolejne mocne wyzwanie.

Vancouver Canucks walczy o fazę play-off. Jak na razie są skuteczni i dzięki temu zajmują drugie miejsce w dywizji. Przewodzą wraz z Minnesotą Wild. W konferencji również są dość wysoko. Ich forma jednak potwierdza wysoką lokatę. Wygrali cztery mecze z rzędu i to nie z byle kim. LA Kings czy Phoenix Coytes to nie są słabi rywale. Wczoraj też spokojnie ograli Colorado Avalanche. Są w "gazie" i dzsiejszy przeciwnik będzie miał twardy orzech do zgryzienia.

Wciąż najmocniejszym punktem w zespole jest Schneider. Bramkarz Canucks spisuje się niezwykle dobrze. Na cztery mecze stracił zaledwie pięć goli. Jak na NHL jest to wynik genialny. W ekipie gospodarzy zabraknie trzech zawodników. Niemniej problemem może być brak jedynie jednego - Kassiana. Aczkolwiek nie gra on już od kilku pojedynków, w których gospodarze wygrywają.

Columbus Blue Jackets to zazwyczaj zespół przeciętny, który rzadko awansuje do fazy play-off. W tym roku mają jednak szanse. W tym sezonie radzą sobie jednak bardzo dobrze. Są co prawda na ostatnim miejscu w dywizji, ale tracą jedynie cztery punkty do premiowanego miejsca. Forma Columbusu jest też nadzwyczajna. Na dziesięć spotkań przegrali jedynie trzy mecze, co na ten zespół jest wynikiem, który na pewno zapisze się w historii. 

Dzisiejszej nocy goście będą jednak w kłopotliwej sytuacji. Nie zagra trzech ważnych zawodników. Nie zagrają bowiem: DubinskyWisniewski, a także Dorsett. To stawia dzisiaj Columbus w problematycznej sytuacji i będzie ciężko o kolejne zwycięstwo.

Jak na razie rozegrano dwa mecze pomiędzy tymi zespołami. Oba w Columbus, oba też zakończyły się dopiero po dodatkowym czasie. Raz po dogrywce wygrał Columbus, a po karnych Vancouver. Dzisiaj jednak wygląda na to, że to gospodarze powinni wygrać i to bez dogrywki. Wygrana Canucks to nasz typ na to spotkanie.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Vancouver Canucks (60'), 1.80 Unibet