NHL: WAS Capitals vs. NY Islanders


Dwie drużyny, które plasują się tuż obok siebie w NHL podejmą rywalizację dzisiejszej nocy. W roli gospodarza zobaczymy Washington Capitals, natomiast ich rywalem będzie nieco słabsza ekipa New York Islanders. Zapowiada się dość ciekawa batalia.

Washington Capitals (@ 2.20) mimo, iż zajmuje zaledwie dwunaste miejsce w konferencji wschodniej, wciąż ma olbrzymie szanse na awans do play-off. Wszystko przez to, że konferencja jest niezwykle wyrównana i Capitalsi tracą zaledwie trzy oczka do ósemki. Niemniej forma drużyny ze stolicy USA jest fatalna. Dziesięć spotkań to tylko trzy wygrane. Jedynym pocieszeniem jest to, że to w ostatnim czasie łapią więcej punktów.

Powodem dużo słabszej kondycji zespołu są kontuzje. Otóż obecnie nie gra aż trzech zawodników. A są nimi: Hillen (0G/0A)Grabovski (12/21), a także Green (7/23). Jak widać dwóch ostatnich, których nie ma w kadrze to bardzo istotne ogniwa zespołu. Cieszy natomiast prawdopodobny powrót Laicha (5/4). Pozostali natomiast powinni powrócić po igrzyskach.

New York Islanders (@ 2.80) to natomiast ekipa, która jest na czternatym miejscu w konferencji. Mają jednak znacznie większą stratę do play-off i to jest ich kłopotem. Formy brak, ponieważ przegrali pięć spotkań pod rząd. W kadrze natomiast jest bardzo dobrze. Tylko Hamonicia (1/8) zabraknie w dzisiejszej konfrontacji w Waszyngtonie.

Będzie to trzecia konfrontacja pomiędzy tymi zespołami w obecnych rozgrywkach. Dwukrotnie lepiej spisał się zespół ze stolicy. Dzisiaj ponownie będą szukać kompletu. Mają bowiem zbyt wiele do stracenia. Liczymy na sukces gospodarzy w tym boju.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Capitals wygrają (ML) @ 1.76 Unibet