NHL: WAS Capitals vs. OTT Senators


Arcyciekawy mecz w NHL dzisiejszej nocy. Będzie to pojedynek odrodzonego Washingtonu Capitals z nieco przyćmioną Ottawą Senators. Goście grają zaskakująco słabo, ale to wciąż młody okres sezonu. Mecz powinien być wyrównany, liczymy na sporo walki. Nie ma faworyta w tym meczu.

Washington Capitals po słabym, poprzednim sezonie ma zamiar wrócić do lepszej formy. Jak na razie idzie im to bardzo dobrze. Zajmują siódme miejsce w konferencji wschodniej i są vice liderami w swojej dywizji. Ostatnio gospodarze jednak złapali nieco zadyszki. Przegrali trzy mecze z rzędu i będą pragnęli dzisiaj, odmienić tę passę na znacznie lepszą.

Kadra gospodarzy wygląda niezwykle solidnie. Zabraknie hokeistów, którzy pauzują już od dłuższego czasu. Mianowicie chodzi o Erskine oraz Hillena. Zagadką jest też występ rezerwowego golkipera Capitals, Neuvirtha. Niemniej nie jest to kluczowa postać drużyny. Takową jest Ovechkin, który już kolejny sezon z rzędu deklasuje swoją postawą i jest najważniejszym ogniwem drużyny ze stolicy USA.

Ottawa Senators po całkiem udanym, zeszłym sezonie, gra słabiej w obecnym. Zajmują dopiero 12. miejsce w tabeli i muszą gonić peleton. Po całkiem niezłej formie, przyszedł nagły kryzys. Mianowicie, na ostatnie siedem spotkań wygrali tylko dwukrotnie. Co cieakwe, Kanadyjczycy będą dzisiaj grać w pełnym składzie. Mark Borowiecki również dzisiaj pojawi się na lodzie. Zatem zespół musi powalczyć o wygraną.

W obecnych rozgrywkach, oba kluby zagrają ze sobą po raz pierwszy. Niemniej w poprzednim sezonie, to goście wygrali wszystkie, trzy pojedynki. Dzisiaj ponownie będą w stanie zwyciężyć. Szczególnie, że muszą łapać cenne punkty. Naszym zdaniem szykuje się czwarta porażka Capitals. Wygrana gości to nasz typ.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Senators (ML), 2.20 Unibet