NHL: Washington Capitals vs. NJ Devils


Dwa zupełnie różnie spisujące się ekipy zmierzą się ze sobą w NHL. Można by napisać, iż dojdzie do pojedynku świetnej drużyny z outsiderem... Niemniej w NHL nie powinno się używać takich określeń. Washington Capitals jednak nie gra dobrze, wręcz fatalnie, a podejmować będą New Jersey Devils. Przed gospodarzami bardzo ciężki mecz. Muszą jednak wyjść odpowiednio zmotywowani do walki.

Gospodarze tej konfrontacji nie mają udanego sezonu. Idzie im wręcz fatalnie mimo solidnej kadry. Zajmują ostatnie miejsce w dywizji, a i nawet w całej konferencji. To niepodobne do tak świetnej drużyny. Ostatnie mecze jednak dają nadzieję Washington Capitals. Cztery pojedynki to aż trzy zwycięstwa tejże drużyny. Potrafili zwyciężyć dwukrotnie z Floridą Panters, a i raz pokonali Tampę Bay Lightning. To optymistyczne wyniki. Ostatni mecz nie był już tak szczęśliwy. Polegli w meczu z silniejszym New York Rangers.

Washington Capitals polega w tym sezonie głównie na Mathieu Perraulcie, który w ostatnim czasie potwierdza swoją dyspozycję. Również bramkarz Holtby poprawił swoje statystyki i stał się pewniejszym punktem w drużynie. Gospodarze dzisiaj bez Johannsona, niemniej ta strata nie powinna się przyczynić do gry tej drużyny.

New Jersey Devils grają dużo lepiej. Są liderami swojej dywizji. Również i w konferencji są w ścisłej czołówce. Grają bardzo równo co jest dość istotne w tak napiętych rozgrywkach jak NHL. Ostatnia forma gości jest jednak słabsza. Na cztery spotkania pokonali jedynie Philadelphie Flyers. Pozostałe spotkania to już dużo słabsza forma. Przegrali z przeciętną Caroliną czy New York Islanders, a i z dużo gorszą Ottawą Senators. To zatem spora nadzieja dla Ovechkina i reszty na kolejną wygraną w ostatnim czasie.

Goście dzisiaj wystąpią dzisiaj bez Clarksona oraz Zubrusa. Brak obu mocno osłabia zespół. Występują na tej samej pozycji, a ciężej znaleźć kogoś solidnego w ich miejsce. W świetnej formie jest natomiast Elias, który błyszczy u Diabłów. Również warto wyróżnić Kovalchuka. Jeśli Wolski z pozostałymi obrońcami powstrzymają tą dwójkę to gospodarze mają spore szanse na triumf.

Osłabienia i słabsza forma New Jersey to spory atut dla gospodarzy, którzy ostatnio odbudowali nieco morale. Naszym zdaniem Washington stać na wygraną z tym ciężkim przeciwnikiem. Stąd też typujemy wygraną gospodarzy, ale wraz z dogrywką i karnymi.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Washington Capitals (ML), 1.92 Unibet