NHL: Washington Capitals vs. NY Rangers


Drugi dzisiejszy mecz w NHL również zapowiada się niezwykle emocjonująco. Washington Capitals podejmie New York Rangers. Stan rywalizacji 3:3. Zatem i tutaj emocje sięgną zenitu. Której z ekip uda się zdominować przeciwnika w dzisiejszym pojedynku?

Capitalsi z Washingtonu spisali się przebojowo w sezonie zasadniczym. Na początku mało wskazywało na to, iż mają szanse na awans do play-offów. Niemniej w kolejnej części zaczęli wygrywać odpowiednią ilość spotkań i ostatecznie weszli do finałów. Z Rangersami idzie im ze zmiennym szczęściem, stąd 3:3. Istotnym faktem jest to, że kluby wygrywają tylko u siebie. Zatem dzisiaj powinno wypaść na Washington, jednak wykonanie tego zadania do łatwych nie będzie należało.

Kadrowo sytuacja gospodarzy wygląda przeciętnie. Niemniej z nowszych absencji, to brakuje Martina Erata, który nie grał od meczu numer cztery. Zawodnikiem, który podtrzymuje zespół w ostatnim czasie jest notorycznie punktujący Joel Ward. Dzisiaj ponownie powinien zapunktować, gdyż jest najmocniejszą stroną zespołu.

New York Rangers natomiast grali równo przez cały sezon i ostatecznie dostali się dalej. Widać, że są zespołem, który może namieszać. Już z ekipą Washingtonu mieli odpaść, a jednak pokazali charakter i dzisiaj stoczą bój o dalszą walkę o puchar Stanleya. Mają jednak zdecydowanie poważniejsze kłopoty kadrowe niż rywale. Nie zagrają: CloweStaalPowe, a także Sauer. To komplikuje nieco sytuację w zespole i może to być kluczowa informacja przed dzisiejszym meczem.

Obie drużyny rozegrały ze sobą dziewięć spotkań. Pięć razy triumfowała ekipa Rangersów, w tym raz w Washingtonie. Widać zatem, iż rywalizacja obu zespołów jest niezwykle wyrównana. Dzisiaj również powinno być podobnie. I jako, że jest to ostatni mecz to spodziewamy się sporej liczby goli. Powyżej 4.5 gola to nasz zakład na dzisiejszy pojedynek.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Powyżej 4.5 gola, 1.83 Unibet