NHL: WIN Jets vs. STL Blues


Pierwsze spotkanie dzisiejszej nocy w NHL zapowiada się równie ciekawie. Słabo grajće Winnipeg Jets zagrają u siebie, przeciwko St. Louis Blues. Goście są jedną z rewelacji początku sezonu. Niemniej nie będzie łatwo podtrzymać tak dobrą formę. Mimo to, są dzisiaj faworyzowani.

Winnipeg Jets nie mają udanego początku sezonu. Wygrali trzy z siedmiu starć i są bardzo nisko w tabelach. Ponadto i starcia przedsezonowe nie wychodziły Kanadyjczykom. Warto jednak pamiętać, że to dopiero początek. Ostatnie dwa mecze ukazały jednak ciągłe dobieragnie odpowiedniej strategii. Świetny mecz z New Jersey i wygrana 3:0, a w ostatniej kolejce przegrali z rodakami z Montrealu 0:3 po słabszej dyspozycji.

Najważniejsza postać gospodarzy, Kane powinien dzisiaj wrócić do kadry. Niemniej nie jest to pewne na 100%. Ponadto, skrzydłowy Chris Thorbourn nie zagra w konfrontacji przeciwko Blues. To kłopotliwa sytuacja dla gospodarzy. Mimo to, mają dość dobrą kadrę i na pewno nie poddadzą się bez walki na własnym terenie.

St. Louis Blues to jedna z rewelacji obecnego sezonu. Są vice liderami dywizji, a i w konferencji są na wysokim, czwartm miejscu. Wszystko przez to, że przegrali tylko raz. W swoim ostatnim meczu, po dramatycznych karnych wygrali cenny mecz z Chicago Blackhawks. Było to męczące starcie. U gości nie ma żadnych kontuzji. Zabraknie jednak zawieszonego, atakującego Lapierre. Niemniej nie był on zbyt skutecznym zawodnikiem. Jego brak, może jednak mieć wpływ na grę zespołu.

Oba zespoły rozegrały ze sobą ostatni mecz, aż dwa lata temu. Wtedy Blues wygrali w Winnipeg po karnych. Dzisiaj ponownie powinniśmy być świadkami dość wyrównanej konfrontacji. Goście mają jednak zbyt znakomitą serię, a i brak podstawowego zawodnika. U gospodarzy wygląda to dużo lepiej. Sądzimy, iż Winnipeg zacznie się przełamywać i wygra dzisiejszej nocy.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Jets (ML), 2.10 Unibet