PLH: Ciarko Sanok vs. Cracovia Kraków


     Wielki mecz przed nami dzisiaj w Polskiej Lidze Hokeja. Mistrz Polski, Ciarko Sanok zagra dzisiaj na własnej tafli z Cracovią Kraków. Oba zespoły grają różny hokej, ale i tak będzie to wielki mecz. W dodatku dojdzie dzisiaj do debiutu naszej gwiazdy NHL, Wojtka Wolskiego w zespole Ciarko Sanok.

     Ciarko Sanok to zdecydowany lider tabeli. Mają aż 13 punktów przewagi nad kolejnymi ekipami. Natomiast nad dzisiejszym rywalem aż 17 punktów przewagi! To miażdżąca różnica. Są na razie na najlepszej drodze do obrony tytułu. Ostatnio wygrali z takimi przeciwnikami jak: GKS Katowice (5:1), Zagłębie Sosnowiec (3:2) oraz w ostatnim meczu wygrali ponownie z Katowicami (3:2). W ostatnim pojedynku przeciwko Katowicom, ponownie świetne spotkanie rozegrał Kolusz. Zdobył on bramkę i asystę. Dzisiaj w drużynie gospodarzy zadebiutuje świetny hokeista z NHL, Wojtek Wolski. Wczoraj podpisał kontrakt i mimo plotek, że NHL ma ruszyć 2ego listopada, sam zawodnik twierdzi, że to nie jest nic pewnego – daje mniej niż 50% szans. Stąd też sam chce się skupić na grze w Sanoku. Comarch Kraków to zespół, który zawodzi. Mieli tak naprawdę konkurować z Ciarko, a tutaj ledwie 4te miejsce i ogromna strata do lidera. Ostatnia forma w kratkę. Pokonali Jastrzębie 5:2, potem porażka 1:4 z Tychami, a w ostatniej kolejce za to rozbili Zagłębię Sosnowie 11:2! To dość niespodziewanie wysoki rezultat. Może da gościom nieco skrzydeł, ale to wątpliwa nadzieja. W meczu z Sosnowcem, świetnie zagrał Laszkiewicz strzelając 3 bramki. Dzisiaj liczą na tego zawodnika. 

     H2H na korzyść Ciarko. W tym sezonie już 2 razy wygrał zespół mistrzów Polski. Dzisiaj są faworytami, a przez pogrom krakowskiej ekipy w ostatnim meczu kurs na gospodarzy jest dość wysoki. Moim zdaniem nie ma co się sugerować wygraną z ekipą z Sosnowca, a brać pod uwagę potencjał zespołu, a ten jest po stronie gospodarzy. Warto zatem postawić po dość wysokim kursie wygraną gospodarzy.

Zarejestruj się w Unibet i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Ciarko wygra, 1.52 Unibet