PLH: Ciarko Sanok vs. Unia Oświęcim


Zbliżamy się już powolutku do rozstrzygnięć pierwszej części sezonu w Polskiej Lidze Hokeja. Ekipy walczą o miejsca, które dają awans do fazy Play-Off i o jak najwyższe lokaty. Ciarko Sanok może być pewne tego, że zakończą pierwszą część sezonu na pierwszym miejscu. Unia Oświęcim musi jednak walczyć o każdy punkt, by włączyć się do walki o mistrzostwo Polski. Czy dzisiaj wyrwą punkty mistrzom Polski?

Mistrzowie kraju grają ponownie świetny sezon. W ostatnim czasie jednak są nadto rozluźnieni. Tracą bowiem punkty w beznadziejnych okolicznościach. To niepodobne do tej drużyny i przydałoby się to nieco odmienić. Ostatnia dyspozycja Sanoczan jest niczym sinusoida - WPWPW. Polegli w meczach z GKSem Katowice oraz GKSem Tychy. Poza tym ograli GKS Jastrzębie dość gładko. Natomiast z najgorszą drużyną, Zagłębiem Sosnowiec zaledwie 3:1, gdzie np. ostatnio Jastrzębianie ograli rywala 14:2! Z Krakowem już Sanok zagrał dobrze i wygrali 3:2. Jeśli dzisiaj zagrają jak w stolicy Małopolski to powinni wygrać z rywalem. 

Po spotkaniu z Cracovią świetnie wszystko podsumował Marcin ĆwikłaWiększość meczu mieliśmy pod kontrolą. Niepotrzebnie stworzyliśmy sobie probley w trzeciej tercji. Kluczem do wygranej była zespołowość drużyny

Unia Oświęcim w drugiej części sezonu zaczęła grać bardzo dobrze. Co prawda wciąż zajmują piąte miejsce w tabeli, ale strata do Krakowa wynosi jedynie dwa punkty. Zespół walczy o awans, ale będzie ciężko. Dyspozycja oświęcimskiej ekipy jest co najwyżej przeciętna. Wygrali z Zagłębiem 5:3, ale to żaden wyczyn. Poprzednie spotkania już nie były tak udane. Przegrali z Tyszanami oraz GKSem Jastrzębie. Dzisiaj potrzebują punktów, ale o to będzie niesamowicie ciężko.

Pojedynek z Zagłębiem był dość kontrowersyjny. Uważa się, że sędzia Sebastian Kryś wypaczył wynik. Jest to usprawiedliwione i to ukazuje, że Unia wygrała w bardzo dziwnych okolicznościach i umiejętności nie były tego skutkiem. Ponownie zawitał kryzys w tej ekipie. Mimo podpisania kontraktu z Slavomirem Hrinią to wciąż jest to zespół co najwyżej przeciętny. 

W tym sezonie oba zespoły spotkały się już pięciokrotnie. Sanoczanie wygrali trzy z tych spotkań. Widać zatem, że Oświęcim potrafi walczyć z Ciarko. Dzisiaj jednak nie wygląda dobrze sytuacja gości. To gospodarze są silniejsi i powinni to dzisiaj ponownie ukazać. Wygrana Ciarko Sanok to najlepszy zakład na ten mecz.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Ciarko Sanok wygra, 1.25 Unibet