PLH: Cracovia ComArch Kraków vs. Ciarko Sanok


      Do bardzo ciekawego pojedynku dojdzie dzisiaj w polskiej lidze hokeja. Cracovia ComArch Kraków podejmie na własnym lodowisku zespół Ciarko Sanok. Oba zespoły zaczęły sezon bardzo dobrze i jest to hit nadchodzącej kolejki. Kto wyjdzie zwycięsko z tego spotkania? 

     Cracovia ComArch Kraków do tej pory rozegrała 8 spotkań. Zwycięsko wyszli aż z pięciu pojedynków, raz wygrali po dogrywce i dwukrotnie ponieśli porażkę. Zajmują w tej chwili trzecie miejsce w PLH i wygląda na to, że będą ponownie liczącą się drużyną w lidze. Craxa ostatnio rozbiła w wyjazdowym spotkaniu Czerwoną Latarnie ligi, Toruń aż 9:3! W genialnej formie zaprezentowali się Daniel i Leszek Laszkiewiczowie, którzy strzelili łącznie 5 goli! W dodatku zdobyli też razem 6 asyst! Czyli w kanadyjskiej punktacji zdobyli aż 11, co jest niebywałym rezultatem. W dzisiejszym meczu ten duet powinien również zaprezentować się bardzo dobrze. 

     Ciarko Sanok, to lider, ale już rozegrali aż 10 spotkań. Triumfowali w aż 8 spotkaniach, raz zanotowali porażkę po dogrywce, a raz bez. Goście mają serię 5u zwycięstw z rzędu i to jest dość ciekawa seria jak na polski hokej. Dzisiaj jednak będzie im bardzo ciężko. W ostatnim meczu z Katowicami popełnili sporo błędów i widać, że powoli tracą rytm. Sam trener Ciarko – Milan Stasz - powiedział po tym meczu: „Nie był to dla nas najlepszy mecz, popełniliśmy za dużo błędów. W drugiej tercji przejęliśmy inicjatywę, mieliśmy więcej sytuacji, ale było za dużo wykluczeń”. Jeśli dzisiaj ponownie tak będzie, Cracovia na pewno to wykorzysta, w końcu oba zespoły są porównywalnie silne. Sanoczanie pokonali już w tym sezonie krakowski team 4:3. Tym razem powinno dojść do rewanżu.

      Cracovia gra lepszy hokej, widać to po ostatnim meczu, choć grali z outsiderem. Sanok jednak nie jest już tak dysponowany jak kilka kolejek wcześniej. Dzisiaj powinno dojść do rewanżu za mecz z 9ego września. Kurs na zwycięstwo w meczu łącznie z dogrywką jest bardzo atrakcyjny i warty ryzyka. Stąd też tak typuję.

Zarejestruj się w Unibet i zobacz jak możesz zdobyć bonus 400pln!

Typ: Cracovia (ML), 1.78