PLH: Cracovia ComArch Kraków vs. Ciarko Sanok!


     Dzisiaj odbędzie się kolejna kolejka Polskiej Ligi Hokeja. Będzie to wielki mecz i zapowiada się naprawdę ciekawie. Cracovia ComArch Kraków podejmie na własnej tafli, mistrza Polski - Ciarko Sanok. Goście nie grali na polskich taflach od 26. października. Było to spowodowane występami narodowymi jak i Pucharem Kontynentalnym w Doniecku. Czy Ciarko wygra to ważne spotkanie?

     Cracovia ComArch Kraków to ekipa z TOP4. Wydawało się, że spokojnie będą prowadzić swoją grę i awansować do Play-Offów. Tuż za plecami czai się jednak Unia Oświęcim, która zaczęła grać świetny hokej. Krakowska ekipa gra ostatnio gorzej. Przed przerwą polegli z Jastrzębiem, potem zwyciężyli po dobrym mecz z GKSem Tychy. W ostatniej kolejce natomiast bardzo niespodziewanie przegrali z outsiderem - Zagłębiem Sosnowiec 4:7! Był to szokujący wynik. Kraków zagrał bardzo słabo. Wyróżniającymi się postaciami byli Piotrowski Chmielewski, którzy wymieniali się golami i asystami. Dzisiaj na pewno goście muszą zwrócić na nich uwagę. Gospodarze wolą jednak grać u siebie. Zdobyli bowiem najwięcej punktów grając na własnej tafli - 9 zwycięstw i 1 porażka po dogrywce z... Sanokiem. Czy dzisiaj wytrzymają i opanują nerwy po ostatniej wpadce?

     Ciarko Sanok nie grało bardzo długo w Polsce. Rozegrali Puchar Kontynentalny w Doniecku. Mistrzowie Polski grali słabo i widać, że jednak polski hokej odstaje. W ostatnim meczu polegli z Baibarysem Atyrau (Kazachstan) 1:5. Honorowe trafienie zaliczył Wojtek Wolski, który już się rozegrał w zespole Ciarko. Pomijając jednak ten słaby w wykonaniu Polaków turniej to na własnym podwórku radzą sobie świetnie. Przed przerwą wygrali 2 z 3 ostatnich spotkań. Pokonali ekipy GKSu Tychy i Jastrzębie, polegli natomiast z Unią. Sanoczanie to zespół, który dominuje w lidze i mają też smykałkę na Kraków - muszą jednak pamiętać, by nie zlekceważyć rywala, który odnotował ostatnio fatalną porażkę.

     H2H to 3:0 dla Sanoka w tym sezonie (1x po dogrywce). Widać, że lubią grać z Cracovią i to może być kluczowe w dzisiejszej rywalizacji. Mimo to, że w Pucharze Kontynentalnym nie poradzili sobie dobrze, to wciąż dominują w Polsce. Warto zatem pójść w stronę gości i obstawić typ na ich wygraną wraz z dogrywką i karnymi.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Ciarko Sanok (ML), 1.82 Unibet