PLH: Cracovia ComArch Kraków vs. GKS Katowice


Wczoraj rozpoczęły się Play-Offy w Polskiej Lidze Hokeja. Dzisiaj kolejne emocje przed nami! Dzień po dniu. Przygotowanie fizyczne jest tutaj zatem kluczem. Cracovia Kraków pierwszy mecz wygrała 3:1 z GKSem Katowice. Gospodarze się wczoraj nieźle namęczyli. Ciekawe zatem czy wyjdzie im to na dobre w dzisiejszej konfrontacji?

Cracovia Kraków ma teoretycznie najłatwiejszego po Zagłebiu Sosnowiec rywala do pokonania. Mimo, że GKS był wyżej od Unii Oświęcim to jednak było to spowodowane sporym szczęściem. Wczorajszy mecz w Krakowie nam to ukazał. Gospodarze zdominowali przeciwnika i gładko wygrali 3:1. W Krakovie jednak jest też specyficzna atmosfera, która dodaje skrzydeł Cracovii. Wczoraj kibice pokazali jak się dopinguje swój zespół, w zamian otrzymali pierwsze, ważne zwycięstwo w Play-Offach.

Pierwszy mecz był popisem jednego zawodnika. Josef Fojtik strzelił wczoraj dwie ładne bramki i to głównie dzięki niemu Cracovia Kraków zwyciężyła ten pierwszy bój. Na wyróżnienie zasługuje również duet, który mu asystował w obu sytuacjach, Valcak-Dvorak. Dzisiaj ponownie powinni pokazać na co ich stać.

Goście z Katowic nie pokazali nic ciekawego w tym sezonie. Zajeli dość wysokie miejsce jak na nich, ale nie było to skutkiem wspaniałej formy, a raczej sporego szczęścia. Przed Play-Offami mieli fenomenalną serią, w której pokonali wszystkie zespoły. Zwyciężyli bowiem w sześciu meczach z rzędu! Limit jednak się wyczerpał i naszym zdaniem nie będą mieli większych szans na to by przebić się do półfinałów z Krakowem.

We wczorajszym starciu najlepiej spisał się zdobywca jedynego gola, Leszek Laszkiewicz. To zdecydowany lider zespółu ze Śląska. Niemniej jeden zawodnik meczu nie wygra. 

Cracovia w tym sezonie zdecydowanie zdominowała rywalizację z GKSem Katowice. Dzisiejsi gospodarze wygrali ze swoim rywalem aż sześć spotkań. Dzisiaj ponownie powinni pokazać, iż są lepsi. Są w formie w Play-Offach, a i publika ich mocno wspiera. Zwycięstwo Cracovii Kraków to nasza sugestia.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Cracovia wygra, 1.50 Unibet