PLH: Cracovia Kraków vs. Ciarko Sanok


Faza Play-Off w Polskiej Lidze Hokeja dobrnęła już do półfinałów. Dzisiaj zostaną rozegrane mecze numer trzy. Najciekawiej zapowiada się jednak mecz Cracovii ComArch Kraków z ekipą Ciarko Sanok. Zespół ze stolicy Małopolski pokazuje się z bardzo dobrej strony. Zaskoczyli rywala już niejednokrotnie. Dzisiaj ponownie powalczą o triumf? Stan rywalizacji: 1:1.

Cracovia Kraków zagrała niezły sezon. Potem w pierwszej części fazy Play-Off nie bez trudu pokonali GKS Katowice. Ogółem zakończyli rywalizację do zera, niemniej dwa mecze rozstrzynęli na swoją korzyść po dogrywce. Tak też było w pierwszym spotkaniu w Sanoku. Pokonali mistrzów Polski po dogrywce. Było to nazwane przez media sensacją. Ostatnia rywalizacja, już w Krakowie pokazał jednak kto jest lepszym zespołem i Sanoczanie pokonali Craxę 6:3.

W poprzednim starciu z bardzo dobrej strony pokazał się w zespole gospodarzy Josef Fojtik, zdobywca dwóch bramek. Również warto wyróżnić inną postać, Patrika Valcaka. Ten zawodnik natomiast dwukrotnie asystował przy bramkach swojego kolegi z zespołu. Dzisiaj zatem będą groźni.

Ciarko Sanok gra bardzo dobry hokej i po prostu zaliczyli wpadkę przy pierwszym meczu. Warto dodać, iż zespół nie grał w pierwszej fazie Play-Off. Stąd też przez ten czas mogli nieco wyjść z rytmu meczowego. Po ostatnim meczu wszystko jednak wydaje się, że wróciło do normy. Ciarko dominowało przez 90% meczu, szczególnie początek zdominowali. Dzisiaj muszą przyjąć podobną taktyę, by na spokojnie podejść do (być może) ostatniego meczu.

Cały zespół spisał się na medal w ostatnim meczu. Warto jednak wyróżnić szczególnie: Martina VozdeyckegoPetera Barosa oraz Marcina Kolusza. Całe trio zdobyło po dwa punkty do klasyfikacji kanadyjskiej. Widać, że cały zespół ma niesamowity potencjał.

Dzisiejszy mecz będzie bardzo istotny dla obu drużyn. Wiele jednak przemawia za gośćmi. Otrząsnęli się po porażce na własnej tafli i dzisiaj powinni wywalczyć kolejny triumf. Warto dodać, że Sanok w tym sezonie jeszcze ani razu nie uległ w Krakowie! To dość istotna informacja dodająca pewności siebie. Typujemy zatem zwycięstwo przyjezdnych.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Typ: Ciarko Sanok wygra, 1.65 Unibet