PLH: GKS Jastrzębie vs. Unia Oświęcim


     Sporo emocji czeka nas dzisiaj w Polskiej Lidze Hokeja. Dwie bardzo dobrze spisujące się ekipy zmierzą się ze sobą. GKS Jastrzębie podejmie we własnej hali, zespół Unii Oświęcim. Obie ekipy walczą o Play-Offy. Gospodarze są dużo bliżej, natomiast przyjezdni muszą się bardziej przyłożyć. 

     GKS Jastrzębie gra bardzo dobry sezon, dzięki czemu zajmują drugie miejsce w tabeli i są coraz bliżej fazy Play-Off. Zespół jest poukładany, choć ostatnio niestety złapali zadyszkę. Po trzech świetnych zwycięstwach z rzędu stracili werwę i przegrali dwa pojedynki w beznadziejny sposób. Pogromcami byli Sanoczanie i Krakowianie. Z Sanokiem przegrali we własnej hali aż 2:8, natomiast z Krakowem 2:5. Zespół ma jednak kłopoty kadrowe co odzwierciedla grę na tafli. Dzisiaj nie wiadomo wciąż czy zagrają: ProchazkaLipina czy też Maciej Urbanowicz. Są to istotne straty i może to ponownie źle wpłynąć na grę drużyny.

     Unia Oświęcim zaczęła grać bardzo dobry hokej i pchają się do góry. Są coraz bliżej Play-Offów. Zajmują piąte miejsce i tracą już 3 punkty do kolejnego rywala. Forma gości nie jest tragiczna. Polegli w starciu z Sanokiem. Poza tym po dogrywce ostatnio przegrali z Katowicami, był to jednak ogromny pech, powinni tamten pojedynek wygrać. Sam zawodnik GKSu powiedział po meczu: Los się do nas uśmiechnął - Filip Komorski. Poza tym zwyciężali w bataliach z Zagłębiem i Krakowem. Zespół ma potencjał i wyższe morale. Widać, że chcą wrócić do elity. Kadrowo wyglądają dużo solidniej niż ekipa gospodarzy. Będzie to bardzo ciekawe starcie.

     H2H na korzyść Jastrzębian w tym sezonie: 2:1. Unia, jednak potrafi też wygrać z tak dobrym rywalem. Poza tym dzisiaj sytuacja wygląda dużo korzystniej po stronie gości. Polecam typ na wygraną Unii, są solidniejsi w ostatnim czasie i powinni wykorzystać absencje rywala.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln%

Typ: Unia Oświęcim (ML), 1.88 Unibet