PLH: GKS Katowice vs. Ciarko Sanok

Wracamy na lodowiska Polskiej Ligi Hokeja. Bardzo ciekawie zapowiada się mecz GKSu Katowice z Ciarko Sanok. Lider podejmie przeciętniaka, czy Katowiczanie nawiążą jakąkolwiek walkę w meczu z tak wielkim przeciwnikiem? Jest to bardzo wątpliwe, a kurs na gości o dziwo dość wysoki.

GKS Katowice ostatnio przegrał 3 mecze z rzędu. Rozpoczęli tę serię właśnie z Sanokiem, polegli przeciwko nim aż 1:5! Potem przegrali z outsiederem ligowy, z Toruniem 2:3. Ten wynik był mocno zaskakujący, ponieważ nikt się nie spodziewał, że popularna GieKSa będzie mogła przegrać z tak słabo spisującym się przeciwnikiem. W ostatniej kolejce polegli natomiast z Jastrzębiem, 0:4. Jak widać formy nie ma. Mają jednak nowego zawodnika w swojej kadrze, a jest nim Byron Elliott. Hokeista z kanadyjskim doświadczeniem się przyda, lecz przyszedł on za Jareda Browna, który złożył rezygnację. Elliott jednak dołączy do zespołu dopiero jutro i nie zagra w dzisiejszym meczu. Kadra gospodarzy zatem wygląda marnie w stosunku do rywala. Ciarko Sanok gra genialny hokej, aż miło patrzeć na ten zespół. Do kadry nie dołączył jeszcze Wojtek Wolski, ale ci i tak grają kosmos w porównaniu do innych. Ostatnio mieli przerwę, ponieważ ich spotkanie zostało przełożone, a wcześniej pokonali Zagłębie Sosnowiec. Był to jednak ciężki mecz, ponieważ dopiero w ostatniej tercji rozpoczęli wielkie strzelanie, było to spowodowane świetną formą golkipera gospodarzy. Mają jednak potencjał i jedna wpadka mogła się zdarzyć. Bardzo dobrze w tamtym meczu zagrał Vitek, który zdobył bramkę oraz asystę. Trener Milan Stas podsumował spotkanie z Sosnowcem następująco: W pierwszych dwóch tercjach nie mogliśmy strzelić bramki mimo przewagi, gdyż dobrze bronił bramkarz Zagłębia. W trzeciej tercji zagraliśmy na trzy piątki i nastawiliśmy się na atak. To się opłacało, gdyż strzeliliśmy trzy bramki. Zgodnie z prawdą i widać pewność siebie u trenera, powinni i dzisiaj podołać.

Ciarko Sanok na 3 mecze z Katowiczanami wygrali dwa razy, raz przegrali po dogrywce. Dziś jednak wątpię w wynik inny niż zwycięstwo Sanoczan. Mają wspaniałą kadrę i mimo 10 punktów przewagi nad kolejnym rywalem w tabeli powinni dzisiaj wygrać. Kurs na ten zakład nadzwyczaj fajny, stąd też polecam.

Zarejestruj się i zgarnij 100% bonus do 200pln!

Typ: Ciarko Sanok wygra, 1.37 Unibet