PLH: GKS Tychy vs. Ciarko Sanok


     Ogromna walka i sporo emocji czeka nas dzisiaj o 18:00! W Polskiej Lidze Hokeja dojdzie do starcia dwóch najlepszych ekip tego sezonu. GKS Tychy, czyli aktualny vice lider zmierzy się z mistrzami Polski, Ciarko Sanokiem. Będzie to emocjonująca batalia na tafli w Tychach. Ciekawe kto podoła?

     GKS Tychy jest solidnym zespołem i wydaje się, że to tylko ta drużyna jest w stanie zaszkodzić mistrzom Polski. Są w gazie, ponieważ wygrali ostatnie 5 spotkań, w tym pokonali zespoły z Krakowa, Jastrzębia oraz Oświęcimia. To dość dobre rezultaty i nie można o nich zapomnieć. Dzisiaj jednak będą mieli ciężkie zadanie. Mają jednak w ekipie kilku solidnych hokeistów. Ostatnio w świetnej formie jest Mikołaj Łopuski, a niewiele gorzej radzi sobie Michał Woźnica. Tych dwóch nastrzelało sporo bramek rywalom. Gospodarze to ambitny zespół i potwierdza to Mikołaj Łopuski w swojej wypowiedzi przed tym spotkaniem: Myślę, że każdy ma świadomość jak ważny jest to pojedynek dla naszej drużyny. Z racji tego, że nie graliśmy we wtorek meczu, mieliśmy kilka dni więcej na wypoczynek. To powinno zadziałać na naszą korzyść. Chcemy zrewanżować się Sanokowi, gramy przed własną publicznością, a ostatnie zwycięstwa dodały nam skrzydeł. Czujemy się zmotywowaniCiarko Sanok jest również w stabilnej formie, choć w ostatnim czasie zdarzyła im się wpadka z Unią Oświęcim, gdzie przegrali 2:4. Po tym spotkaniu zniszczyli jednak zespół z Jastrzębia 5:1 i w dodatku Wojtek Wolski się obudził, ponieważ asystował przy jednej z bramek - teraz już powinno być z górki. W tamtym spotkaniu również wyróżnił się Pavel Mojżisz, który najpierw popisał się asystom, a potem sam zdobył gola. Skrzydłowy przyjezdnych Tomasz Malasiński powiedział przed meczem: GKS jest na fali, ale muszę przyznać, że jedziemy do Tychów po zwycięstwo. Zdajemy sobie sprawę, że tyszanie będą chcieli się odegrać za poprzednie porażki (0:2 w Tychach i 2:5 w Sanoku). Zauważył zatem istotny element - Ciarko do tej pory wygrało dwukrotnie i może to mieć spory wpływ na psychikę obu drużyn.

     Oba zespoły są może i blisko siebie w tabeli. Różni ich jednak klasa zawodników i aż 13 punktów w tabeli... Ciarko dwukrotnie dość pewnie wygrało z Tychami i dzisiaj nie powinno być inaczej. Polecam zatem typ na Ciarko, ale na zwycięstwo wraz z dogrywką.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100%

Typ: Ciarko Sanok (ML), 1.82 Unibet