PLH: GKS Tychy vs. GKS Jastrzębie


Hit w Polskiej Lidze Hokeja dzisiaj przed nami! Dwa zespoły, które walczą o drugie miejsce podczas sezonu zasadniczego. GKS Tychy podejmą na własnej tafli, ekipę GKSu Jastrzębie. Będzie to zdecydowanie najciekawszy mecz dzisiejszego dnia w PLH. Spodziewamy się zażartej walki. Czy ekipa przyjezdnych wróci na swoje miejsce sprzed kilku tygodni?

Tyszanie grają bardzo dobrze, szczególnie w ostatnich tygodniach. Pokazują się z niesamowicie dobrej strony. Dzięki temu awansowali na drugie miejsce i mają już na koncie 64 punkty - 3 przewagi nad swoim dzisiejszym przeciwnikiem. Zespół wygrywa nieprzerwanie od pięciu pojedynków! Pokonywali takie zespoły jak Ciarko Sanok po karnych, Cracovię Kraków, a outsidera ligowego zmiażdżyli aż 12:1! Widać, że są "w gazie" i nie mają sobie równych. Trzeba jednak pamiętać, że każda seria kiedyś się kończy.

W ostatnim starciu z Unią Oświęcim (wygranym 4:1) bardzo dobrze spisał się Woźnica, który strzelił bramkę i asystował. Widać, że jest bardzo istotnym ogniwem zespołu i Jastrzębianie będą musieli na niego bardzo uważać.

Przyjezdni utracili nieco animuszu i przez to stracili drugą pozycję. Na pewno jednak będą chcieli odzyskać miejsce na którym przebywali przez dłuższy czas. GKS Jastrzębie ma też spory potencjał i ostatnio zaczeli go ponownie ukazywać. Wygrali aż trzy mecze z rzędu, a jedyną porażkę ponieśli z mistrzami z Sanoka. Ostatnie spotkania wygrywali z Cracovią, Unią Oświęcim, a w poprzedniej kolejce spokojnie ograli GKS Katowice. Stąd też można sądzić, iż dzisiaj na pewno będą toczyć równy bój z zespołem GKSu Tychy.

W ekipie Jastrzębian świetnie spisał się ostatnio Urbanowicz, który dał całej drużynie pewność siebie, strzelił dwa gole. Asystentem tego snajpera był Prochazka, w obu sytuacjach - tworzą zgrany duet. Możemy się zatem spodziewać kolejnej ciekawej współpracy obu hokeistów.

W tym sezonie obie drużyny spotykały się wielokrotnie i wywnioskować można tylko to, że własna hala nie ma większego znaczenia. Tyszanie mają świetną passę i to może być ich kluczem do... porażki. Każda seria się kończy. GKS Jastrzębie na pewno wyjdzie mocno zmotywowany by wrócić na drugą lokatę. Typujemy zatem wygraną przyjezdnych, lecz w całym meczu - wraz z dogrywką i karnymi.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: GKS Jastrzębie (ML), 2.24 Unibet