PLH: Unia Oświęcim vs. GKS Jastrzębie

Po niemal trzytygodniowej przerwie wracamy co rozgrywek w Polskiej Lidze Hokeja. Wygląda na to, że wszyscy są głodni gry i rywalizacji. Na pierwszy strzał bierzemy pod lupę spotkanie pomiędzy Unią Oświęcim, a GKSem Jastrzębie. Będzie to bardzo ciekawa batalia, faworyzowani są goście, ale może co nieco się zmieniło podczas przerwy?

Unia Oświęcim to zespół, który jest poza pierwszą czwórką. Zajmują piąte miejsce z 26 punktami i mają sporą przewagę nad kolejną ekipą, a i sporą stratę do czwartego zespołu ligi. Unia jest ekipą grającą chaotycznie. W lidze przed przerwą grali bardzo dobrze, bo wygrali 3 mecze na 4. Pokonali Zagłębie i Katowice, a co najważniejsze ograli mistrzów Polski - Sanok! W między czasie jedna porażka z Krakowem. Ta forma to miał być przejaw świetnej dyspozycji, a jednak w ostatni weekend odbył się puchar Polski z którego odpadli. Ich pogromcą w dwumeczu był zespół GKSu Tychy (1:2 i 2:2). Stracili szansę na 2 minuty przed końcem, kiedy to padło wyrównanie - tak to w całym spotkaniu dominowali. W zespole z Oświęcimia brylował Pasiut, który zdobył jedną z bramek. GKS musi na niego uważać.

GKS Jastrzębie to ekipa solidna i licząca się aktualnie w polskim hokeju. W tej chwili są na trzecim miejscu i jeśli wygrają w tym pojedynku mają szansę wyprzedzić Tychy. Jastrzębianie również rywalizowali w pucharze, ale oni jednak wyszlo zwycięsko. Zmiażdżyli Zagłębie Sosnowiec w dwumeczu - 8:0, 7:4! Widać, że wciąż mają potencjał. Świetny mecz rozegrał Lipna, który asystował przy czterech golach w spotkaniu, które GKS wygrał 8:0. Przed przerwą natomiast zawodnicy dzisiejszych gości grali również skutecznie. Są też faworytami dzisiejszej rywalizacji i powinni jednak wygrać ten pojedynek. Są zespołem mocniejszym.

H2H jest na korzyść Jastrzębian w tym sezonie. Dwukrotnie mierzyli się z Unią i dwukrotnie ich pokonali. W Jastrzębiu padł wynik 5:1, a w Oświęcimiu było równo i GKS wygrał 3:2. Tutaj również spodziewam się równej batalii, ale z podobnym końcowym rezultatem. Polecam wygraną GKSu Jastrzębie po niezłym kursie.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: GKS Jastrzębie wygra, 1.82 Unibet