ASOBAL: Aragon vs. FC Barcelona


     Dzisiaj rozpoczyna się dziesiąta kolejka Ligi ASOBAL. Przed nami mecz współlidera z inną niezłą ekipą, choć jest tylko jeden faworyt i mimo, że powinien wygrać to zapowiada się ciekawa rywalizacja. Gospodarzem pojedynku będzie Aragon zmierzy się z jedną z lepszych ekip, FC Barceloną. Czy przyjezdni są na tyl silni by wygrać dzisiaj dość gładko?

     Aragon to zespół z czołówki i spisują się w tym sezonie naprawdę solidnie. Zajmują aktualnie piąte miejsce i widać, że zależy im na grze w europejskich pucharach. Ostatnia forma dzisiejszych gospodarzy to jednak już nie to co było na początku sezonu. Dotychczas przegrali 3 mecze i tych trzech porażek doznali w ostatnich pięciu kolejkach. Polegli z jedną z najgorszych zespołów ligi - Villa de Aranda, co było ogromną niespodzianką. Poza tym przegrali z również niżej klasyfikowanymi ekipami jak Granollersem czy Huescą. W międzyczasie też pokazali klasę pokonując Cuencą i w ostatniej kolecje Valladolid na wyjeździe. Gospodarzom idzie dużo lepiej właśnie w hali rywala, u siebie jakby presja ich przytłaczała. W zespole Aragonu warto wyróżnić postać Alvareza, który często potrafi poprowadzić zespół do wygranej i dzisiaj obrona Barcelony będzie musiała na niego uważać.

     FC Barcelona to zespół z czołówki i jak zwykle będą walczyć o tytuł z Atletico Madryt. Są współliderami i powinni dzisiaj wygrać swój pojedynek i chwilowo wyprzedzić swojego najgroźniejszego przeciwnika. W dzisiejszej rywalizacji są faworytami i nie ma szans na niespodziankę. Warto też przypomnieć, że w tym sezonie jeszcze w ani jednym spotkaniu nawet nie zremisowali, czy to Liga Mistrzów, czy liga ASOBAL. Barca widać, że jest w genialnej formie. Ostatnio wygrywali z Granollersem, Huescą i Zagrzebie w LM. Zwyciężali zawsze co najmniej pięcioma golami. Mają solidną kadrę. Jest Stranovsky oraz Comas, którzy zdobywają sporą liczbę bramek. Mają bardzo wyrównaną kadrę i to widać w każdym spotkaniu. Nie powinni zatem dzisiaj polec.

     H2H na korzyść oczywiście gości. W ostatnich latach jednak widać, że Aragon potrafi nawiązać walkę u siebie  z Barcą. Przegrywali dwoma, ewetualnie trzema golami - zaledwie. Dzisiaj wygrać nie powinni, ale na pewno nawiążą walkę, mimo wszystko. Warto zatem postawić typ na +6 goli na gospodarzy po bardzo fajnym kursie.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Aragon +6, 1.85 Unibet