Bundesliga: Fuchse Berlin vs. Burgdorf


Do jednostronnego starcia dojdzie w Bundeslidze szczypiornistów. Zdecydowanym faworytem pojedynku jest Fuchse Berlin, które podejmie we własnej hali Burgdorf. Goście to drużyna, która sprawiła sporo niespodzianek w tym sezonie. Czy uda im się dzisiaj choć trochę postraszyć drużynę ze stolicy?

Drużyna z Berlina jest ekipą, która walczy w tym sezonie o największe laury. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w tabeli i tracą sześć punktów do prowadzącego Rhein-Neckar Lowen. Dyspozycja gospodarzy jest wysoka. W ostatnich 10 rywalizacjach polegli jedynie 3 razy i to z zespołami z czołówki. Ostatnie spotkania natomiast to same zwycięstwa. Pokonali na wyjeździe Magdeburg po bardzo wyrównanej batalii. W kolejnym spotkaniu wygrali z Hamburgiem. Można nawet napisać, iż robili rywala - 37:27. Hamburg przecież to zespół z czołówki. W ostatniej kolejce wygrali z Gummersbachem, który nie jest drużyną wymagającą.

U gospodarzy zobaczymy dzisiaj najsilniejszy skład. W kadrze świetnie spisuje się Christoperhsen, który rzuca niemal 5 goli na mecz. Poza nim liderem drużyny jest Nincević, który nie odstaje zbytnio od swojego kolegi z drużyny. Ten duet powinien poprowadzić Fuchse do wygranej. Warto przypomnieć, iż w Berlinie gra reprezentant Polski, Jaszka, który jest również ważnym elementem w drużynie.

Burgdorf to zespół, który sprawia sporą liczbę niespodzianek w tym sezonie Dzięki tej solidnej postawie zajmują wysokie siódme miejsce i tracą niewiele do dzisiejszego przeciwnika. Spisują się w ostatnim czasie jeszcze lepiej niż utytułowany rywal - przegrali jedynie dwukrotnie na ostatnie dziesięć starć! Polegli z liderem z Lowen oraz z Magdeburgiem. W ostatnim czasie zwyciężyli natomiast w meczach przeciwko: Minden, Goppingen i Essen. Widać, że zespół ma potencjał i póki nie nękają ich kontuzje to będą groźni dla każdego innego zespołu. Dzisiaj właśnie również jadą do stolicy bez żadnych zmartwień!

Pojedynki pomiędzy tymi zespołami zawsze kończyły się wygranymi Fuchse Berlin. W ubiegłym sezonie wygrali tutaj 28:25. Widać, że to mała różnica. Burgdorf to zespół, który w tym sezonie ma ochotę na walkę o puchary. Muszę jednak zmobilizować się na sto procent na starcie z czołowymi zespołami. Sądzimy zatem, że dzisiaj ekipa Fuchse nie pokryje handicapu.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!

Typ: Burgdorf (+4.5), 1.82 Unibet